Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Mokomosios praktikos ataskaita: rastinių namų, pirčių, vasarnamių statyba ir rekonstrukcija

Mokomosios praktikos ataskaita: rastinių namų, pirčių, vasarnamių statyba ir rekonstrukcija

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Įvadas. Įmonės charakteristika. Įmonės steigimo tvarka. Juridinis statusas. Valdymo struktūra. Įmonės veikla. Įmonės tikslai. Įmonės darbo organizavimas, aprūpinimas reikalingais ištekliais. UAB "X" perspektyvų analizė. Įmonės veiklos įvertinimas ir kokybės kontrolė. Darbuotojų priėmimo į darbą tvarka, adaptacija, darbo vertinimas. Personalo mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas. Susipažinimas su darbuotojų pareiginiais nuostatais. Marketingo tyrimai įmonėje. Pasiruošimas tyrimui. Įmonės rezultatų analizė. Marketingo tyrimo išvados. Įmonės marketingo strategija. Įmonės pildomi pirminiai apskaitos dokumentai. Įmonėje rengiama metinė finansinė atskaitomybė. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Darbo verslo įmonėje mokomąją praktiką atlikau UAB "X". Čia užėmiau vadybininko pareigas.
Praktikos uždaviniai:
1. Praktiškai susipažinti su įmonės veikla;
2. Išmokti charakterizuoti įmonę ir jos veiklą;
3. Atlikti SWOT analizę;
4. Susipažinti su įmonės rengiamais dokumentais.

Įmonės pavadinimas – UAB "X", registracijos adresas Basanavičiaus g. xx, Utena.
UAB "X" įregistruota 2004 m. gegužės 18 d.
UAB "X" įstatinis kapitalas yra 10000 Lt. Jos kapitalas padalytas į dalis – akcijas. Įmonė įsteigta Lietuvos Respublikos įstatymuose numatyta tvarka. Bendrovė savo veikloje vadovaujasi Lietuvos Respublikos konstitucija, Lietuvos Respublikos Akcinių bendrovių įstatymu, kitais įstatymais, Lietuvos respublikos nutarimais, Lietuvos respublikos civiliniu kodeksu ir kitais teisės aktais bei įstatais.
Bendrovė yra ribotos civilinės atsakomybės privatusis juridinis asmuo, turinti juridinio asmens teises. Įmonės turtas yra atskirtas nuo akcininkų turto. Pagal savo prievoles bendrovė atsako tik savo turtu.
Įmonė turi ūkinį, finansinį, organizacinį bei teisinį savarankiškumą. Ji turi atsiskaitomąsias sąskaitas bankuose ir savo antspaudą.
Įmonės finansiniai metai yra kalendoriniai metai. Ji įsteigta neribotam laikui.

Kaip sėkmingai vyks įmonės veikla didžiąja dalimi priklausys nuo jos valdymo ir vadovavimo jai. Taigi didžiausia atsakomybė šiuo atveju tenka direktoriui. Jis turi pasirinkti vadovavimo modelį bei stilių, priimti visus reikiamus darbuotojus. Direktorius turi suvokti, kad geras valdymas yra tuomet, kai visi planuojami darbai yra atlikti, pasiekti užsibrėžti įmonės tikslai ir tai padaryta efektyviausiu būdu. Svarbiausia atsakomybė tenka direktoriui, kuriam pavaldūs: vadybininkai, apskaitininkė, bei visi kiti darbuotojai. Jam tenka planuoti, vadovauti, kurti darbo vietas, kontroliuoti. Jo veikla yra pagrįsta bendroves interesais (sandorių sudarymas, įsipareigojimų prisiėmimas). Direktorius tvirtina bendroves valdymo struktūras ir pareigybes, organizuoja turto bei kitų vertybių apskaitą, priima darbuotojus į darbą ir atleidžia
Vadybininkai yra atsakingi už pardavimus. Jų pareiga yra prižiūrėti ir organizuoti pardavimus, bei eksportą, spręsti klausimus susijusius su žaliavų poreikiu, įrankių gedimu, visuomet domėtis konkurentų veikla, naujomis technologijomis.
Pardavimų vadybininko pagrindinė pareiga bendrauti su klientais, pristatinėti prekes. Taip pat jis turi ieškoti naujų klientų, neprarasti jau turimų partnerių, domėtis ir pranešti apie klientų nepasitenkinimą, sekti naujoves konkurentų įmonėse.
Apskaitininkė atlieka visus buhalterinius ir finansinius darbus. Tvarko firmos raštvedybą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-01-11
DalykasVadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis181.09 KB
Autoriusmergyte
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaUtenos kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Mokomosios praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą