Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo vadyba (9)

Verslo vadyba (9)

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Įvadas. Sprendimų priėmimas. Sprendimų rūšys. Sprendimų priėmimo procesas. Problemų sprendimas. Sprendimų priėmimo etapai. Statistinė informacija priimant sprendimus. Informacijos šaltiniai. Informacijos rinkimas. Informacijos pateikimas. Planavimas. Planavimo principai. Planavimo problemos. Strateginiai ir taktiniai planai. Planų hierarchija. Organizacijos planų hierarchija. Korporacinis planavimas. Valdymo informacinės sistemos (MIS). Planavimo organizacijose svarba. Strateginis valdymas. Strategijos samprata. Strateginio valdymo koncepcija. Strateginio valdymo procesas. Strategijos lygiai. Verslo strategijos formavimas ir pagrindimas. Bendrieji funkcinių strategijų reikalavimai. Strateginių sprendimų priėmimas. Šių metodų priėmimo sprendimų privalumai ir trūkumai. Strategijos įgyvendinimas. Visuotinis kokybės valdymas kaip strategijos įdiegimas. Struktūros ir strategijos derinimas. Septynių "S" modelis. Strategijos operatyvinimas. Procedūrų panaudojimas strategijos įgyvendinimui palengvinti. Išvados.

Ištrauka

Šiandieninis šalies verslo intensyvumas, efektyvumas ir jo sėkmė priklauso nuo gebėjimo, vadybos suvokimo, ekonomikos, technologinių, finansinių, psichologinių žinių. Vadybininkas turi moksliškai pagrįsti verslo valdymą, gebėti išanalizuoti verslo organizavimo, plėtros problemas, pritaikyti savo verslą prie rinkos sąlygų, suvokti logistikos ir kitus veiksnius, lemiančius sėkmę.
Verslininkystė apibrėžiama kaip naujovių, pasižyminčių socialine ir ekonomine verte, kūrimo ir veiksmingo diegimo gamyboje bei komercijoje procesas. Kartu tai procesas, duodantis piniginių pajamų ir nemažo asmeninio pasitenkinimo pasiektais rezultatais. Verslas – tai ūkinė veikla, kurią sudaro prekių gamyba ir komercija. Komercija plačiąja prasme – ne vien prekyba vartojimo reikmenimis, bet ir prekyba gamybos įrengimais, žaliavomis bei medžiagomis, taip pat komercinė bankininkystė, darbuotojų samdymas, komercinis draudimas ir kita.
Vadybos procesas apima naujų idėjų paiešką, socialines bei ekonomines problemas, verslo plano rengimą, verslui plėtoti reikalingų išteklių paiešką.
Verslininkystė – tai dinamiškas turto gausinimo procesas.
Politinės ekonomikos požiūriu, verslininkas – tai žmogus, kuris didina ne vien savo, bet ir nacionalinį turtą.
Verslo įmonės sėkmė daug priklauso nuo strategijos, planavimo, žvilgsnio į ateitį. Verslo įmonės pagrindinis sėkmės laidas – verslo strategija, strategijos planavimas, strateginių sprendimų priėmimas. Jei vadyba apsiribos tik šiandienos gamybinių problemų sprendimu, nežvelgs į ateitį – verslo plėtros ir efektyvumo problemas – tai įmonės laukia bankrotas. Šie klausimai – planavimas ir strateginis valdymas, sprendimų priėmimas – yra mano kursinio darbo tema. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-11-29
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis29 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis46.5 KB
AutoriusInga
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo vadyba (9) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą