Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Valdymo sistemos projektas: Utenos miškų urėdija

Valdymo sistemos projektas: Utenos miškų urėdija

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Aprašymas

Įvadas. Analitinė dalis. Problemos analizė. Bendroji objekto analizė. Bendros žinios apie urėdiją. Personalas. Gamybinė technika. Darbų apimtys ir miško įvykiai. Miško ūkio pajamos ir išlaidos. Specialioji objekto analizė. Projektinė dalis. Projektavimo pagrindas ir užduotis. Projektavimo rezultatai. Įmonės vizija, misija, siekiai. Įmonės veiklos sritys ir kryptys. Įmonės įstatai. Įmonės personalas ir valdymo lygmenys. Įmonės personalo skaičius. Valdymo lygmenų skaičius. Įmonės administracija ir struktūriniai padaliniai. Valdymo aparato funkcijos ir darbuotojų pareigybių instrukcijos. Valdymo aparato darbo vietos. Personalo planavimo ir parinkimo metodika. Personalo pareigybių užėmimo ir darbo vertinimo metodika. Darbo normavimo metodika. Valdymo informacinės sistemos. Valdymo dokumentikos sistema. Organizaciniai ir tvarkomieji dokumentai. Projektavimo rezultatų analizė ir efektyvumo įvertinimas. Išvados.

Ištrauka

Valdymo sistema šiuolaikiniame technologijos etape yra labai reikšminga, nes valdymo sistemos geras funkcionavimas įtakoja racionalų išteklių panaudojimą , leidžia tobulinti jau esančias technologijas , atsižvelgiant į ekonominę šalies situaciją priklausomai nuo iškilusių poreikių.Pačią valdymo sistemą būtina nuolat tobulinti, sprendžiant su urėdija susijusias problemas. Jos neigiamai atsiliepia ir tiesiogiai veikia urėdijų gamybinę veiklą ir ekonomiką . Tik tinkamai numačius ir įvertinus visus aplinkos faktorius galima išvengti ir apsisaugoti nuo nepalankių veiksnių. Valdymo sistemos teorija turi turėti tiesioginį ryšį su jos įgyvendinimu,tai yra praktiniu panaudojimu.Valdymo sistemos funkcionavimas privalo nenutolti nuo sukurtosios teorijos,nes kitaip visas projektavimo darbas ir neduos laukiamų rezultatų,kurie vienaip ar kitaip turėtų pagerinti valdymą pačioje urėdijoje.Laikantis vienodos strategijos visose Lietuvoje veikiančiose urėdijose galima žymiai pakelti šalies ekonominį lygį,sumažinti bedarbystę,pagerinti kultūros lygį ir miškų srityje dirbančių darbuotojų gyvenimą.Atsižvelgdami į tai , mes projektuosime Kaišiadorių miškų urėdijos valdymo sistemą.

Valdymo sistema susideda iš dviejų posistemių: valdančiojo ir valdomojo. Valdymą sisteminiu požiūriu galima traktuoti kaip šių posistemių visumą su tarp jų egzistuojančiais ryšiais.
Valdymas - informacinė veikla.Veikla vyksta pagal technologiją ,todėl ir valdymas turi tam tikrą technologiją. Technologija - visuma priemonių ( daiktų, būdų, veiksmų ) visuma, kuriomis siekiama darbo objektą pakeisti į darbo produktą .Valdymo darbo produktas - sprendiniai. Valdymo technologija - valdymo funkcijų vykdymas, panaudojant metodus ir technines priemones, iš esmės valdymo technologija yra sprendimų priėmimo aprašymas.
Valdymas- žmonių veiklos, techninių priemonių ir apskritai judėjimo kreipimas norima arba užprogramuota linkme.Valdymas kaip menas.Jo tiesioginis objektas yra problema, jų sprendimas žinant santykių dėsningumus juos taikom sprendžiant problemą. Valdymo veiklos objektas yra miško ekonominiai santykiai - santykiai tarp žmonių vykdant ūkinę veiklą. Čia subjektas yra administracija
Valdymas miško ūkyje- tai valdymas mišrioje socialinėje sistemoje, kur sprendėjas ir vykdytojas žmogus ( valdymo subjektas) - miškų departamentas, urėdijos administracija, girininkai. Valdymo objektas - miško ūkis - socialinė - ekonominė sistema .Miško ūkio valdymo dalykas yra miško ekonominiai santykiai : nuosavybė, turėjimas, naudojimas, atkūrimas ir t.t.
Miško ūkiui reikalingi įvairių profesijų, kvalifikacijų darbuotojai. Miško ūkiui reikia tokių profesijų žmonių:
Vadybininkai - valdymo specialistai.
Mokslininkai - naujų mokslo žinių kūrėjai.
Technologai - naujų įrengimų, medžiagų, būdų, technologijų kūrėjai.
Gamybininkai- miškininkavimo specialistai.
Prekybininkai- miškininkavimo specialistai .
Infrastruktūros specialistai.
Operatoriai ir darbininkai. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-11-12
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis29 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis56.81 KB
Autoriusrytis
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasMiškų ir ekologijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Valdymo sistemos projektas Utenos misku uredija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 29 puslapiai 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą