Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Vilniaus kelių eismo priežiūros tarnybos paslaugų proceso tobulinimas

Vilniaus kelių eismo priežiūros tarnybos paslaugų proceso tobulinimas

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Aprašomos įstaigos apibūdinimas. Vilniaus kelių eismo priežiūros tarnybos paslaugų proceso aprašymas. Mokslinėje literatūroje siūlomų paslaugų organizavimo principų aprašymas. Aprašomų principų palyginimas su kelių eismo priežiūros tarnyboje taikoma praktika. Kelių eismo priežiūros tarnybos paslaugų teikimo proceso tobulinimo galimybių įvertinimas. Vilniaus kelių eismo priežiūros tarnybos paslaugų plėtros galimybių įvertinimas. Išvados.

Ištrauka

Kadangi, aš dirbu Vilniaus kelių eismo priežiūros tarnyboje, ir jau esu šiek tiek susipažinusi su šios įstaigos veikla bei teikiamų paslaugų procesu, todėl nusprendžiau rašyti tokią temą, kaip "Vilniaus kelių eismo priežiūros tarnybos paslaugų proceso tobulinimas" šios įstaigos pavyzdžiu. Manau, kad ši tema yra pakankamai aktuali ir šiai organizacijai, kadangi steigiant bet kokią įmonę, įstaigą ar organizaciją gamybos ar paslaugų proceso tobulinimas yra neatsiejama jos dalis, o jo analizė ar įvertinimas taip pat gana svarbūs ir net būtini.
Taigi, kaip jau minėjau šio darbo objektas yra akcinė bendrovė "Vilniaus kelių eismo priežiūros tarnyba". Šio darbo tikslas "supažindinti" skaitytoją su mano aprašoma įstaiga jos vydoma veikla bei teikiamų paslaugų procesu ir jo tobulinimu. Uždaviniai būtų tokie:
pristatyti aprašomą įstaigą;
pristatyti įstaigos paslaugas (produktą);
aprašyti įstaigos teikiamų paslaugų procesą;
aprašyti įstaigos paslaugų teikimo proceso tobulinimo galimybių įvertinimą;
ir kt.
Rašant šį darbą, naudojau tokią struktūrą, kaip: visų pirma, pristačiau mano aprašomą įstaigą bei jos uždavinius ir nubraižiau tarnybos struktūros schemą. Toliau aprašiau Vilniaus kelių eismo priežiūros tarnybos teikiamų paslaugų procesą, palyginau, mokslinėje literatūroje siūlomų paslaugų organizavimo principų aprašymą su šioje įstaigoje taikoma praktika, pateikiau paslaugų plėtros galimybių įvertinimą ir pan.
Rašant šį darbą naudojausi tam tikra literatūra, kurią išvardinau darbo pabaigoje bei tokiais informaciniais šaltiniais kaip knygos, konspektai, internetas bei gauta informacija iš Vilniaus kelių eismo priežiūros tarnybos darbuotojų. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-10-20
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis100.63 KB
Autoriusdonatas
Viso autoriaus darbų21 darbas
Metai2004 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/Dėstytojasdoc. J. Merkevičius
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vilniaus keliu eismo prieziuros tarnybos paslaugu proceso tobulinimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • doc. J. Merkevičius
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą