Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Vadybininko vaidmuo rengiant renginius Klaipėdos koncertų salėje

Vadybininko vaidmuo rengiant renginius Klaipėdos koncertų salėje

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. Organizacijos struktūra. Kultūros vadybininko valdymo funkcijos. Meno kolektyvų vadybininko veikla Koncertų salėje. Koncertų vadyba. Tyrimo metodika. Tyrimo rezultatų aptarimas. Išvados. Priedai (1).

Ištrauka

Koncertų vadyba – sudėtinga žmonių veikla, kuri užima ypatingą vietą mūsų besikeičiančioje visuomenėje. Todėl įvairių organizacijų valdymas vis profesionalėja, o jų vadovai ir vadybos specialistai tampa profesionaliais darbuotojais. Vadovavimas žmonėms – mokslas ir menas, kadangi sugebėti vadovauti žmonėms – svarbiausia vadybininko kvalifikacijai ir kultūros organizacijos sričiai. Žodis "vadyba" (Management) etnologiškai susijęs su italų kalbos žodžiu maneggiare ("valdyti", "įvykdyti"; tai lotyniškai manus, "ranka", vedinys) ir nusako atsakingą, tikslingą planavimą, sprendimą ir veiklą.
Kultūrai reikia vadybos, kad išlaikytų kultūrinės veiklos procesą. Tam reikia daugiau organizacijų, kurios plėtotų šią sritį, nes šiandien visuomenė negali gyventi be meno. Džiugu, kad prieš metus Klaipėdos miestas išvydo Koncertų salės organizaciją, kuri teikia aukšto meninio lygio kultūros paslaugas. Prieš tai koncertų organizacija atliko Lietuvos valstybininis filharmonijos filialas.
Kultūros vadyba – meno ir kultūros srityje yra planinga, vieša, ekonomiškai planuota veikla, susijusi su meniniu turiniu ar meniniais tikslais, siekiant formuoti dabartį ir ateitį pateikiant rezultatus visuomenei. Labai teisingas posakis: "Organizacijai reikalingi žmonės, o žmonės reikalingi organizacijai". Nuo kiekvieno organizacijos nario norų ir tikslų prasideda tikroji organizacijos veikla. Todėl jos efektyvumas, gebėjimas sėkmingai dirbti ir vystytis tiesiogiai priklauso nuo dirbančiųjų žmonių. Kultūros srityje visam tam reikia kultūros vadybininkų, kurie skirtųsi vienas nuo kito, kurių kiekvienas idealiu atveju būtų savastis, ypatinga individualybė.
Šiame darbe atskleidžama vadybininko svarba Koncertų salės veikloje rengiant renginius, kokiomis asmeninėmis savybėmis turi pasižymėti šios srities specialistas, stengiamasi supažindinti su pačia organizacija.
Kursinio darbo tikslas:
Atskleisti vadybininko vaidmenį Koncertų salėje.
Kursiniame darbe keliami šie uždaviniai:
1. supažindinti su Koncertų salės organizacijos veikla;
2. išanalizuoti lankytojų požiūrį į koncertų organizacijos veiklą;
3. atskleisti vadybininko vaidmenį kuriant ir teikiant meninį produktą;
4. ištirti Koncertų salės meno kolektyvų efektyvumą.
Objektas:
Klaipėdos Koncertų salės vadybininkas.

Kontingentas:
Įvairaus amžiaus Koncertų salės renginių lankytojai.
Darbe naudotasi apklausos metodu – anketine apklausa. Anketa buvo pateikta penkiasdešimt respondentų, kurie lankėsi viename iš Klaipėdos salės koncertų, t.y. įvairaus amžiaus žmonių grupės, taigi ir imtis atitiko apsilankiusiųjų skaičių. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai11 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis75.45 KB
AutoriusVaivonda
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasA. Guzauskas
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasPedagogikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vadybininko vaidmuo rengiant renginius Klaipedos koncertu saleje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 19 puslapių 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • A. Guzauskas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą