Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kompiuterizuotas modeliavimas: AB "Ugnelė"

Kompiuterizuotas modeliavimas: AB "Ugnelė"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Praktikos ataskaita. Įvadas. Įmonės strategija. Gamybinės veiklos analizė. Įmonės balanso analizė. Marketingo veikla. Finansinių rodiklių analizė ir įvertinimas. Pardavimo bendrasis pelningumas. Pardavimo grynasis pelningumas. Turto pelningumo rodiklis. Turto apyvartumas (grąža). Įsiskolinimo koeficientas. Grynasis apyvartinis kapitalas. Finansinės priklausomybės (atsvaros) koeficientas. Bendrojo mokumo koeficientas. Bendrojo (einamojo) trumpalaikio mokumo koeficientas. Greitojo (skubaus) trumpalaikio mokumo koeficientas. Išvados ir pasiūlymai. Priedai (1). Darbas iliustruotas lentelėmis.

Ištrauka

Verslas yra kuriamas norint pasiekti tam tikrus tikslus. Vienas iš svarbiausių tikslų - užsidirbti pinigų, todėl savininkai ir kuria įmones ir į jas investuoja. Įmonės rinkoje susiduria su konkurentais ir nusilpnintos greitai papildo bankrutavusių eiles, todėl reikia pripažinti, kad įmonės tikslas yra užsidirbti pinigus dabar ir ateityje, dėl to yra svarbu mokėti planuoti įmonės veiklą. Taigi, nuo vadovų sprendimų priklauso galutiniai veiklos rezultatai, kurie nulems ar įmonė gaus pelno, ar patirs nuostolių. Yra nustatyta, kad daugiausiai tarp ūkio sektorių nesėkmių patiria prekybos įmonės – vidutiniškai apie 45 proc. visų bankrutavusių įmonių.
Aišku viena, norint užtikrinti sėkmingą ir ilgalaikę įmonių veiklą, reikia racionaliai įvertinti įmonių finansinę būklę.
Įmonės finansinės rizikos vertinimas, analizuojant įmonės finansines ataskaitas ir finansinius rodiklius, gali padėti išvengti įmonių bankroto.
Pradinius bankroto požymius ir jo grėsmę galima pastebėti, analizuojant finansinių ataskaitų duomenis, stebint rodiklių dinamiką ir skaičiuojant santykinius finansinius rodiklius. Kadangi finansinių santykinių rodiklių, kuriuos galima apskaičiuoti remdamiesi finansinės atskaitomybės duomenimis, yra daug, siūlyta apskaičiuoti įmonės pelningumo, mokumo (likvidumo), finansinio stabilumo, įsipareigojimų ar įsiskolinimo bei turto panaudojimo efektyvumo rodiklius.
Taigi šiuo darbo pagrindinis tikslas yra įvertinti įmonės "Ugnelė" vadovybės priimtus sprendimus per pastaruosius penkerius metus. Šiam tikslui pasiekti yra nustatyti keli uždaviniai:
• išanalizuoti įmonės padėtį pagal pateiktus dokumentus;
• nustatyti bendrąją įmonės plėtros strategiją priklausomai nuo rinkos veiklos rodiklių;
• išsiaiškinti, kokie ir kaip buvo priimti sprendimai, susiję su įmonės veikla ir turėję įtakos įmonės finansinei padėčiai;
• išanalizuoti, kokius sprendimus reikėjo priimti, kad pagerinti firmos ekonomine būklę. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis61.46 KB
AutoriusVaida
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kompiuterizuotas modeliavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą