Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Baigiamosios praktikos ataskaita: prekyba metalo gaminiais, žemės ūkio produkcija AB "Agrotiekimas"

Baigiamosios praktikos ataskaita: prekyba metalo gaminiais, žemės ūkio produkcija AB "Agrotiekimas"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940
Aprašymas

Įvadas. Darbo saugos reikalavimų įvertinimas. Teisinis statusas ir steigimo dokumentai. Veiklos charakteristika. Valdymo organizacinė sandara. Veikloje taikomi kokybės valdymo standartai. aptarnavimo zona. Prekių paklausos tyrimo įvertinimas. Rinkos tyrimų būklės įvertinimas. Prekių asortimento formavimas. Prekių priėmimo, ruošimo pardavimui, laikymo ir pardavimo organizavimas. Prekių atsargų apibūdinimas. E-komercija. Pagrindiniai prekių tiekėjai. Aprūpinimas materialiniais, finansiniais ir darbo jėgos ištekliais. Vizija, misija, tikslai ir strategija. Mikro ir makro aplinkos analizė. SSGG analizė. Rinkodaros komplekso elementų derinys. Rinkodaros strategija. Rėmimo biudžetas. Darbdavio ir darbuotojo teisių ir pareigų apibūdinimas, remiantis Lietuvos Respublikos žmonių saugos darbe įstatymo nuostatomis. Darbuotojų skatinimo sistema. Personalo mokymas. Darbo grafikai. Rizikos faktoriai, kurie įtakoja valdymo sprendimus. Darbo apmokėjimo formos ir darbo užmokesčio skaičiavimas. Ekonominė ir statistinė informacija. Administracijos ir struktūrinių padalinių vadovų vadovavimo stiliai. Eksporto (importo) politika su Europos sąjungos šalimis. Įėjimo į užsienio rinkos formos. Ūkinės – komercinės veiklos analizė. Trumpalaikio turto rodiklių apskaičiavimas. Įmonės kapitalas. Pagrindinių finansinių rodiklių ataskaita. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Mes praktiką atlikome AB firmoje "Agrotiekimas" nuo 2007-03-19 iki 2007-05-04. Mes pasirinkome šią įmonę todėl, kad ji prekiauja žemės ūkio produkcija, metalo gaminiais, santechnikos produkacija ir pan. Yra viena iš perspektyviausių įmonių Lietuvoje užsiimančių panašia veikla. Šiemet įmonė uždirbo 6 mln. grynojo pelno. Nuo 2000 m. įmonė buvo rekonstruota, atsidarė trys nauji prekybos centrai vietoj senos bazės, t.y. prekyba statybinėmis medžiagomis, metalai ir jo gaminiai, įrankiai, santechnika, buities paskirties prekės. Iš viso įmonėje dirba 70 žmonių. Bendras plotas yra 3,6 tūkst. m2 .
Praktikos tikslai:
gebėti teorinius žinias pritaikyti praktikoje,
susipažinti su įmonės veikla, pareigybiniais nuostatais,
stropiai ir sąžiningai vykdyti pavestas užduotis bei įgyti praktinio darbo įgūdžių,
surinkti baigiamajam darbui reikalingą medžiagą.

AB "Agrotiekimas" darbdaviai nereikalauja, kad darbuotojas pradėtų dirbti įmonėje, jeigu jis neinstruktuotas saugiai dirbti. Darbuotojai saugos ir sveikatos darbe klausimais instruktuojami pagal įmonėje patvirtintai darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijas. Šias instrukcijas parengė ir patvirtino įmonės vadovas, vadovaudamiesi Darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijų rengimo ir instruktavimo tvarka, patvirtinta Lietuvos Respublikos vyriausiojo valstybinio darbo inspektoriaus 2005 m. balandžio 20 d. įsakymu Nr. 1-107, technologinių procesų ir darbo priemonių techniniais dokumentais.
Įmonės vadovas įsipareigojo sudaryti darbuotojams saugias ir sveikatai nekenksmingas darbo sąlygas visais su darbu susijusiais aspektais, užtikrina, kad įmonėje būtų parengtos reikiamos instrukcijos, kad darbuotojai įsidarbindami ir darbo metu įmonėje gautų visapusią informaciją apie darbuotojų saugos ir sveikatos organizavimą joje, apie esančią ar galimą profesinę riziką visoje įmonėje ir kiekvienoje darbo vietoje bei saugos ir prevencijos priemones rizikai šalinti ar sumažinti.Įmonės vadovas užtikrina, kad dirbti sulygtą darbą, atlikti pavestą užduotį būtų leidžiama tik darbuotojui, žinančiam ir gebančiam taikyti saugaus darbo metodus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis35 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis73.38 KB
Autoriusinacka
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasRasa Bareikienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasAgrotechnologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Baigiamosios praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą