Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonės valdymo funkcijos

Įmonės valdymo funkcijos

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Aprašymas

Įvadas. Pagrindinės valdymo funkcijos. Planavimas. Planavimo samprata. Pasiruošimas planavimui. Planavimo proceso fazės. Misija (tikslas). Organizavimas. Organizavimo samprata. Decentralizacija ir delegavimas. Motyvacija. Motyvacijos samprata. Motyvacijos užduotys. Vadovavimo stilius. Kontrolė. Kontrolės esmė ir samprata. Kontrolės sistema. Išvados.

Ištrauka

Per kelis metus visi įsitikino, kad valdymas neatskiriama bet kokios kompanijos veiklos dalis. Augantis Lietuvos rinkos patrauklumas gali dar sustiprinti konkurencinę kovą rinkos viduje, sudaryti galimybę vietiniams gamintojams pritraukti investicijų arba paskatinti užsienio kompanijas investuoti į Lietuvą.
Verslas – tai saviraiškos forma, tai aukščiausias poreikis ir veiklos motyvacija. Verslininkui pinigai tai tik sėkmės įrodymas, bet ne galutinis tikslas. Ir visai ne karjerizmas, kaip kad pas mus dažnai kalbama. Toks žmogus realizuodamas savo sugebėjimus, kurdamas produktus arba teikdamas reikalingas paslaugas, nori padaryti visuomenei daug naudos. Jis sugeba suprasti poreikių struktūrą, derindamas su valdymo mokslo žiniomis, pateikia vartotojams naujoves, kurdamas naują vartojimo kultūrą.
Visų šiuolaikinių organizacijų tikslas – žmonių gyvenimo lygio gerinimas bei tobulinimas. Ar organizacija gerai tarnauja žmonėms ir visuomenei, priklauso nuo organizacijos valdymo.
Taigi, organizacijos valdymas apibūdinamas kaip kryptingas socialinis ekonominis ir psichologinis poveikis dirbančiųjų kolektyvui, planuojant, organizuojant, vadovaujant bei kontroliuojant jo veiklą efektyviausiems darbo rezultatams mažiausiomis sąnaudomis gauti.1
Tam, kad užtikrinti veiklos efektingumą svarbus uždavinys tenka pagrindinių valdymo funkcijų suformavimui. Vadybos procese išskiriamos keturios pagrindinės valdymo funkcijos, kurių analizė pateikiama šiame darbe. Kiekviena iš keturių valdymo funkcijų: planavimas, organizavimas, motyvacija ir kontrolė - yra gyvybiškai svarbios organizacijai ir skirtos organizacijos tikslams pasiekti.
Šio darbo tikslas yra išnagrinėti pagrindines valdymo funkcijas; aptarti optimaliausius jo pasirinkimo būdus, iš šiame darbe pateiktos medžiagos padaryti išvadas.
Darbo aktualumas – šiame darbe pateikiama valdymo funkcijų analizė padeda suvokti šiuolaikinių organizacijų valdymo proceso sudėtingumą ir vientisumą bei įrodo kiekvienos funkcijos svarbą ekonomiškai stiprios organizacijos veikloje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis31 puslapis 
Literatūros šaltiniai14 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis59.06 KB
Autoriusdrakosa
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasSilickas
Švietimo institucijaVilniaus verslo teisės akademija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones valdymo funkcijos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 31 puslapis 
  • Vilniaus verslo teisės akademija / 2 Klasė/kursas
  • Silickas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą