Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Krovininių automobilių remonto įmonės Šiauliuose valdymo mechanizmų remonto baro projektavimas

Krovininių automobilių remonto įmonės Šiauliuose valdymo mechanizmų remonto baro projektavimas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Įvadas. Informacijos šaltinių apžvalga. Gamybos programa. Metinė darbų apimtis. Įmonės metinė darbų apimtis. Baro metinė darbų apimtis. Darbuotojų skaičius. Etatinių darbuotojų skaičius. Pagalbinių darbuotojų skaičius. Vadovaujančių darbuotojų skaičius. Darbo ir pagalbinių postų skaičius. Darbo postų skaičius. Gamybos įranga. Įrengimų žiniaraštis. Prietaisai, įtaisai ir įrankiai. Gamybinių patalpų plotas. Energetika. Suslėgtas oras. Vanduo gamybos reikmėms. Technologinis procesas. Stabdžių sistemos remontas. Gamybos organizavimas. Įmonės organizacinė struktūra. Darbo proceso organizavimas. Darbo vietų organizavimas. Darbo ir poilsio režimas. Darbuotojų sauga ir sveikata. Aplinkos apsauga. Natūralus ir dirbtinis apšvietimas. Ventiliacija. Darbuotojų sauga. Pavojingi, kenksmingi ir kiti rizikos veiksniai, jų poveikis sveikatai, būtinos saugos priemonės. Autošaltkalvio veiksniai prieš darbo pradžią. Autošaltkalvio veiksmai darbo metu. Autošaltkalvio veiksmai baigus darbą. Gaisrinė sauga. Aplinkos apsauga.

Ištrauka

Temos aktualumas. Sparčiai vystantis pramonei Lietuvoje nuolat daugėja kelių transporto priemonių. Kasmet gausėjantis automobilių parkas reikalauja gerinti jų aptarnavimą. Todėl būtina gerinti jų TA ir remonto darbų kokybę. Kad užtikrintų gera automobilių techninę priežiūrą, autoremonto įmonės turi naudoti tik gerus, technologiškai naujus įrengimus ir įrankius, suderinti automobilių remonto darbus. Prieš dešimtį metų Lietuvos automobilių parkas buvo orientuotas į NVS šalyse pagamintus automobilius parką, bet pasikeitus laikams į Lietuvą buvo pradėta vežti automobilius iš Vakarų šalių. Muitinės departamento duomenimis per metus į šalį įvežta 47 proc. dešimties ir daugiau metų senumo automobilių. Nustatyta, kad iki 10 metų senumo automobiliai turi iki 30 proc. defektų, o daugiau kaip 10 m . senumo automobiliai per 75 proc. Todėl, automobilių remonto paslaugų teikėjai priversti plėsti paslaugų tinklą ir gerinti paslaugų kokybę, automobilių techninio aptarnavimo ir remonto materialinę bazę, formuoti automobilių parką iš ekonomiškesnių ir ekologiškai švaresnių automobilių.
Viena iš svarbiausių automobilių techninės priežiūros ir remonto darbų yra valdymo mechanizmų (vairo ir stabdžių sistemos) priežiūra, todėl šiame diplominiame darbe aš projektuosiu valdymo mechanizmų remonto barą. Šiame bare bus remontuojami vairo mechanizmai, vairo stiprintuvai, bei stabdžių sistemos detalės, bus keičiamos trinkelės ir t.t.
Diplominio projekto tikslas – suprojektuoti krovininių automobilių remonto įmonės Šiauliuose valdymo mechanizmų remonto barą.
Projekto tikslas bus pasiektas sprendžiant šiuos uždavinius:
Surinkti valdymo mechanizmų remonto baro techninius duomenis ir remonto
įrangą, kuri bus naudojama bare, apskaičiuoti reikalingą dirbančiųjų skaičių;
Suprojektuoti prietaisą naudojamą baro darbe, aprašyti jo veikimo principą,
parinkti medžiagas jo gamybai;
Nustatyti darbo ir aplinkosaugos reikalavimus;
Apskaičiuoti projekto įgyvendinimo kaštus ir numatyti finansavimo šaltinius.
Suprojektavus valdymo mechanizmų remonto barą, bus visapusiškai panaudojamos įmonės
turimos gamybinės patalpos, įrengimams bei gamybiniam inventoriui parenkama optimaliausia
eksploatacinė padėtis. Sukuriamos patogios ir saugios darbo vietos, atitinkančios visus darbo saugos
reikalavimus. Remonto darbų kokybei užtikrinti apskaičiuotas reikiamos kvalifikacijos darbuotojų skaičius. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos diplominis darbas
KategorijaVadyba
TipasDiplominiai darbai
Apimtis26 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis68.74 KB
AutoriusGediminas
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaŠiaulių valstybinė kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Krovininiu automobiliu remonto imones Siauliuose valdymo mechanizmu remonto baro projektavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą