Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Konferencijos organizavimas: "Informacinės technologijos mokslui ir studijoms"

Konferencijos organizavimas: "Informacinės technologijos mokslui ir studijoms"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Įvadas. Konferencijos pristatymas. Konferencijos darbotvarkė ir dienotvarkė. Konferencijos aprašymas. Pasiruošimas konferencijai. Konferencijos vadovo pareigybinė instrukcija. Konferencijos scenarijus. Pranešimo pavyzdys. Konferencijos rezultatai. Priėmimo konferencijos dalyviams organizavimas. Priėmimo rūšies parinkimas. Kviečiamųjų asmenų sąrašo sudarymas. Kvietimo maketas. Svečių susodinimo už stalo plano sudarymas. Stalo ir vizitinių kortelių pavyzdžiai. Tosto variantas. Konferencijos išlaidų sąmata. Išvados. Paveikslėlių rodyklė.

Ištrauka

Darbo tikslas – aprašyti konferenciją, susipažinti su jos organizavimu ir vykdymu. Atliekant šį darbą remtasi jau įvykusia konferencija "Informacinės technologijos mokslui ir studijoms". Darbo apimtis – 22 lapai. 9 darbe panaudotos iliustracijos nurodytos paveikslų rodyklėje.
Pirmoje dalyje pristatyta pati konferencija, jos problema, tikslas ir siektini rezultatai. Antroje dalyje smulkiai parašyta konferencijos darbotvarkė, nurodant pranešimų skaitymo, pertraukų laiką, taip pat pranešėjus, jų pareigas ir pristatomas temas. Sekančioje dalyje aprašoma konferencija: pasiruošimas, vadovo pareigybinė instrukcija, scenarijus, pateiktas pranešimo pristatymo pavyzdys, taip pat trumpai aptariami konferencijos rezultatai. Ketvirtoje dalyje aprašomas priėmimas, išskiriant šiuos aspektus: priėmimo rūšis, kviečiamųjų asmenų sąrašo sudarymas, pateikti kvietimo, vizitinių kortelių ir stalo pavyzdžiai, taip pat aprašytas tosto variantas. Sekančioje dalyje pateikt informacija apie kultūrinės programos organizavimą. Paskutinėje dalyje pateikiami trys alternatyvūs variantai su nuorodomis į konkrečių įmonių kainas, sudaroma sąmata.

Konferencijoje bus pristatoma 2001 m. sausio 30 d. Švietimo ir mokslo ministro A.Monkevičius įsakymu Nr. 115 patvirtinta programa "Informacijos technologijos mokslui ir studijoms" (toliau – ITMiS), jos organizavimo etapai, detalus vykdymo planas ir nurodomi norimi gauti rezultatai.
Pagrindinis ITMiS programos tikslas – sukurti Lietuvos mokslo ir studijų informacinę aplinką, panaudojant jau turimus išteklius, skirtą:
kaupti žinias apie mokslą ir studijas;
teikti informaciją akademinei visuomenei;
skatinti IT naudojimą .
Ši programa skirta vienai iš svarbiausių informacinės visuomenės sričių – mokslui ir studijoms, kuriantiems, kaupiantiems, saugantiems bei perduodantiems žinias, ir apima pagrindines jų kompiuterizavimo kryptis.
Programą sudaro trys pagrindinės tarpusavyje glaudžiai susijusios dalys:
Lietuvos mokslo ir studijų informacijos sistemos (LieMSIS);
Lietuvos distancinio mokymo (LieDM) tinklo;
Lietuvos akademinių bibliotekų tinklo (LABT). ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-05-11
DalykasVadybos namų darbas
KategorijaVadyba
TipasNamų darbai
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis92.23 KB
AutoriusKarolis
Viso autoriaus darbų20 darbų
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasJ. Duobienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Konferencijos organizavimas Informacines technologijos mokslui ir studijoms [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 19 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • J. Duobienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą