Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Elektroninis verslas ir elektroninės biržos

Elektroninis verslas ir elektroninės biržos

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Kursinio projekto tema. Raktiniai žodžiai. Įvadas. Elektroninis verslas. Elektroninio verslo sąvokos. Elektroninio verslo pranašumai ir problemos. Elektroninio verslo ciklas. Tarpininkų vaidmuo elektroninėse rinkose. Elektroninės biržos. Užsienio elektroninių biržų analizė. Elektroninė viešųjų konkursų skelbimų sistema (SIMAP). Airijos konkursų puslapis. Internetinių biržų apžvalga Lietuvoje. Lietuvos statybų birža. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Žengiant į XXI amžių, informacijos technologijos pakeitė visą verslo kultūrą pasaulyje, išplėtė verslo galimybių ribas ir pasiūlė daugiau rinkų ir vartotojų. Didėjantis produktyvumas ir mažėjančios kompiuterinės įrangos kainos verčia įmones vis plačiau ir įvairiau naudoti informacijos technologijų įrangą savo versle.
Pirmoje darbo dalyje nagrinėsiu elektroninio verslo įpatumus – el-verslo sąvokas, pranašumus ir trūkumus, el-verslo ciklą, elektronines rinkas, tarpininkų vaidmenį el-versle.
Antroje darbo dalyje atliksiu elektroninių biržų tinklapių analizę Lietuvoje ir užsienyje.

Kalbant apie intemetinį verslą, pirmiausia reikėtų išsiaiškinti pačios elektronines veiklos sąvoką. Nors skirtingi asmenys tai gali interpretuoti šiek tiek kitaip, dažniausiai tai suprantama kaip bet koks elektroninių tarpininkų vartojimas informacijai, žinioms, kitokiems pranešimams pasikeisti organizacijos viduje, tarp firmų ar partnerių su kuriomis organizacija ar asmuo susiduria ir bendradarbiauja.
Kadangi intemetinio verslo sąvoka interpretuojama kaip elektroninio verslo atskira sritis, tai galima paminėti, kad bendrai elektroniniu verslu vadiname veiklos procesus, siejamus su prekių ir paslaugų pirkimu-pardavimu elektroniniu būdu tarp organizacijų ar vartotojų. Jei į šiuos veiklos procesus dar yra įtraukiami ir informacijos mainai telekomunikaciniais tinklais bei projektai realizuojami internete svetainių pagrindu tai jau elektroninis verslas.
E-verslo sistemų sumanymai apima prekių pirkimus-pardavimus, rinkos plėtrą ir kitus rinkodaros procesus, naujų produktų ir paslaugų kūrimą, taip pat vartotojų priešpirkiminį konsultavimą, pagalbą bei popirkiminį aptarnavimą, bendradarbiavimą versle, produktų platinimą, mokslinius tyrimus, informacijos skleidimą, komercinių bendruomenių, steigimą, mokymą, renginius ir dar daug kitu verslo sferų. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis28 puslapiai 
Literatūros šaltiniai10
Dydis1.1 MB
Autoriusgiedrius
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas0
Failo pavadinimasMicrosoft Word Elektroninis verslas ir elektronines birzos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą