Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Inovacinis projektas

Inovacinis projektas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Įvadas. Teorija. Inovacijų versle programų svarba Lietuvoje. Inovacijų propagavimas ir visuomenės sąmoningumo inovacijų srityje didinimas . Inovacijų finansinės aplinkos gerinimas ir paramos infrastruktūros. Inovaciniai projektai. Inovacinių projektų finansavimas – rizikos kapitalas. Praktinė dalis. Duomenys apie pareiškėją. Duomenys apie pareiškėjo veiklą. Pareiškėjo veikla taikomųjų mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros srityje. Projekto atitiktis BPD priemonei. Projekto poreikis ir aprašymas. Projekto įgyvendinimo schema. Informacija apie pagalbos projektui poreikį ir pareiškėjo gautą valstybės pagalbą. Projekto rezultatai ir poveikis. Projekto tęstinumas. Išvados. Darbas iliustruotas lentelėmis.

Ištrauka

Turbūt šiandien niekam nekelia abejonių, kad stagnacija, stabilumas, konservatyvumas tai nėra verslo sėkmės formulės sudėtinės dalys. Šiandieniniame "nuolatinės kaitos" pasaulyje, iššūkis verslui - žengti vienu žingsniu priekyje savo konkurentų, besikeičiančių rinkos sąlygų, naujų technologijų atžvilgiu.Lietuvos verslo įmonių apklausos rodo, kad viena iš didžiausių kliūčių verslui – finansų trūkumas. Lietuvos bankininkai, rizikos kapitalo fondų atstovai, užsienio investuotojai susiduria su visai kita problema - finansų pertekliumi. Potencialūs investuotojai pasiryžę investuoti, tačiau neranda jiems patrauklių verslo projektų. Ypač jaučiamas didelis inovacinių projektų trūkumas ir didelis rizikos kapitalo perteklius.

Pastaruosius dešimtmečius, sparčiai vystantis verslo globalizacijai, inovacinės veiklos plėtojimas tampa sudėtingesnis: didėja informacijos srautai, trumpėja inovatyvių produktų ir technologijų gyvavimo ciklai, ypač sparčiai keičiasi vartotojo poreikiai ir t.t. To pasekoje, daugelis įmonių, savo ribotų išteklių rėmuose, nebeįstengia atsilaikyti konkurencinėje kovoje. Visa tai sąlygoja ir naujų inovacinės veiklos organizavimo ir valdymo modelių formavimąsi, tuo pačiu ir inovacijų paramos paslaugų, teikiamų inovacijų infrastruktūros organizacijų, plėtojimą. Inovacijų infrastruktūros organizacijos, akumuliuodamos dalį šalies mokslinio, gamybinio, ekonominio bei finansinio potencialo, teikia specializuotas inovacijų paramos paslaugas, ko pasekoje sudaro prielaidas inovacijoms versle spartinti.

Inovacinės veiklos efektyvumą lemia sugebėjimas kiekvienu konkrečiu inovacinės veiklos atveju parinkti tinkamus inovacijų skatinimo, formavimo bei skleidimo būdus, pagrįstai prognozuoti ir įvertinti inovacijų rezultatus bei ekonomines inovacinės veiklos plėtojimo pasekmes. Perspektyvia inovacinės veiklos kryptimi yra laikytinas projektinio valdymo plėtojimas, leidžiantis sutelktai ir efektyviai naudoti inovacijoms skirtus išteklius aktualioms verslo problemoms spręsti. Pabrėžtina ir tai, jog inovacinės veiklos valdymas yra kompleksinio pobūdžio bei aprėpiantis visas vadybos funkcijas.

Verslo raidos bei jo efektyvumo didinimo prielaida laikytinas įvairiapusiškas konsultacinės veiklos plėtojimas: konsultacinė veikla skatina inovacijų formavimąsi ir gali būti suvokiama kaip svarbiausias inovacijų katalizatorius. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis151.75 KB
Autoriuskristoote
Viso autoriaus darbų54 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasA. Jakubavičius
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Inovacinis projektas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • A. Jakubavičius
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą