Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo praktinis mokymas

Verslo praktinis mokymas

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Įvadas. Įmonės pristatymas. "N" įmonės personalo skyriaus veikla. "N" įmonės pirkimo skyriaus veikla. "N" pardavimo-marketingo veikla. "N" įmonės finansų veikla. Įmonės mokesčių sistema. Darbo užmokesčio paskaičiavimas ir atsiskaitymų su bankų tvarkymas. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Viso pasaulio įmonės daug prisideda prie dabartinio žmonių gyvenimo lygio. Visos įmonės savo tikslams siekti sukuria tam tikrą programą, tvarką ar planą.
Iš šimto verslininkų tik keturi tampa turtuoliais ir išsaugoja savo pinigus. Daugumas pinigų sukaupia ir juos praranda. Vidutinis verslininkas savo pinigus kaupia iki penkiasdešimties metų, o vėliau juos praranda. Kodėl taip atsitinka? Todėl, kad įšmokę verslo meno daryti pinigus, neišmoko finansų meno- išsaugoti pinigus. Verslas ne vien turtėjimo priemonė. Verslininkui būtina teoriškai išmanyti rinkos ekonomiką, norint deramai pasirengti galimiems rinkos pokyčiams, siekiant numatyti konkurentų elgseną bei išmaningai atsiliepti į ją ir taip sumažinti galimus nuostolius. Joks verslas negali gyvuoti be rizikos ir neprisitaikydamas prie kintančių sąlygų. Viskas kinta ir kiekvieną kintantį momentą reikia išnaudoti. Tačiau verslininkas nuolat susiduria su nelankstumu-nelanksčiomis sistemomis, nelanksčiais žmonėmis. Norint vystyti verslininkystę reikia skatinti žmones rizikuoti. Reikia nepamiršti, kad jau pati verslo galimybė yra kupina nežinios, kad pačiam reikia rasti atsakymus į klausimus apie rinkos dydį, kliento pareikius, prekės ar paslaugos gyvavimo rinkoje trukmę, kainas, konkurencijos mastą, o šie dalykai nuolat kinta. Verslininkas pats turi rasti tiesiausią kelią prie svarbiausių šaltinių-kapitalo ir žmonių, gebėti prekę ar paslaugą pateikti rinkai per trumpiausią laiką. Jis nė minutės negali prarasti ryžto, privalo tuoj pat suvokti, kas šiuo momentu yra svarbiausia, priimti tinkamus sprendimus.
Pastaruoju metu kiekvienos privataus kapitalo įmonės laukia sudėtingas laikas, nes valstybinis ir įstatyminis verslo reguliavimas įgavo neaprėpiamą mastą ir nebesuprantama kaip galima išlikti versle, įkurti naujas darbo vietas, gauti stabilų pelną verslui išlaikyti ir jį plėtoti ir tuo pačiu mokėti pastovius mokesčius valstybės biudžetui ir besąlygiškai paklusti "N" teisinių normų reikalavimams.
Praktikos ataskaitoje bandysių perteikti "N" įmonės darbo specifiką, jos gebėjimą išlikti rinkojė, kai joje vyksta intensyvi konkurencine kova. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-03-14
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai3
Dydis23.99 KB
AutoriusJ
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasD. Mikalkevičienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo praktinis mokymas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 12 puslapių 
  • Vilniaus kolegija / 2 Klasė/kursas
  • D. Mikalkevičienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą