Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Transporto vadybininkų veiklos sritys

Transporto vadybininkų veiklos sritys

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Teorinė dalis. Prognozavimas. Planavimo samprata ir reikšmė. Organizavimo funkcijos samprata ir reikšmė. Transporto paslaugų organizavimas. Informacijos esmė ir reikšmė transporte. Praktinė dalis. Vadybininko funkcijos ir strategijos. Iniciatyvus valdymas. Informacijos tobulinimas. Ribotas naudojamų vežėjų kiekis. Vežėjų derybos. Sutarčių sudarymas. Smulkiųjų siuntų vežimo strategija. Didesnių siuntų vežimo strategija. Atvežamų krovinių vežimo strategija. Sandėliavimas ir medžiagų tvarkymas. Vadybininko - transportavimo valdymo analizė. Transportavimo valdymo sudedamosios dalys. Eismo valdymas, kaip aprūpinimo funkcija. Veiklos rūšys ir personalo funkcijos. Eismo funkcijų augimas. Kontrolės pasikeitimai. Eismo valdymo veiklos rūšių aspektai. Vežimų planavimas. Užsakymų servisas. Ekspedijavimas / sekimas. Pirminis patikrinimas / įvertinimas. Patikrinimas / vežimo sąskaitos apmokėjimas. Užlaikymas. Pretenzijos. Privačių automobilių bei sunkvežimių valdymas. Transportavimo biudžeto valdymas. Transportavimo valdymo veiklos personalo ir administraciniai aspektai. Metodo parinkimas. Paslaugų ir pasiūlos apdraudimas. Derybos. Darbą reguliuojančios taisyklės. Verslo politikos pasirinkimas. Kasmetinių transportavimo reikalavimų planavimas. Biudžeto planavimas. Informacinės sistemos. Sistemų analizavimas. Vadovavimas ir vykdymo vystymas. Transporto vadybos perspektyvos. Bendra transportavimo kaina. Transporto skyriaus žmonių išteklių valdymas. Išvados.

Ištrauka

Transportas šiandien yra viena iš prioritetiškai plėtojamų ūkio šakų: jis sudaro apie 20 bendro nacionalinio produkto, o krovinių vežimo sąnaudos sudaro apie 8 bendro nacionalinio produkto. Transportavimas yra būtinas veiksnys kompanijos bendroje verslo logistikos veikloje, todėl darbo tikslas yra išnagrinėti transportavimo valdymo funkcijas tiek strateginiu, tiek tiesioginio panaudojimo lygiais.
Transportavimo valdymas – tai transportavimo paslaugų kontrolė ir valdymas. Jis gali būti panaudotas žmogui kaip profesijos apibūdinimas ar net visam skyriui, susijusiam su prekių platinimu.
Kelių transporto produkcija yra krovinių ir keleivių vežimai. Transportas nesukuria naujų produktų, naujų daiktų, o tik gabena žaliavas bei pagamintą produkciją, kuri sukurta pramonėje ar ūkio šakose ir užtikrina, kad sinchroniškai veiktų gamybos ir gamybos procesui reikalingų medžiagų tiekimo sistemos. Tai yra esminis momentas dėl kurio, transportas priskiriamas paslaugoms, o ne gamybai. Transportas, gabendamas šią produkciją, atlieka materialinį procesą – šios produkcijos vietos pakeitimą, jos pristatymą vartotojui. Tai ir sudaro transporto paslaugos, turinčios tiesioginę sąveiką su materialinėmis gėrybėmis, esmę, nes transporto veiklos pagrindas yra kroviniai arba keleiviai. Produkto gamyba tik tada galutinai baigta, kai produktas yra pristatytas į vartojimo vietą ¬ vartojimui arba tolesniam jo perdirbimui. Kelių transportas, gabendamas krovinius, toliau tęsia gamybos procesą paskirstymo srityje, o veždamas keleivius, tenkina žmonių susisiekimo poreikius, t.y. dalyvauja aptarnavimo srityje.


Prognozavimas - ateities įvykių numatymas, kurie turės svarbų poveikį įmonės funkcionavime. Planavimas ir prognozavimas yra tarpusavyje susiję, panašūs, tačiau ir skirtingi. Panašūs tuo, kad abu nukreipti į ateitį. Prognozavimas yra naudojamas, siekiant numatyti kas bus ateityje, esant tam tikrom sąlygoms, o planavimas apima ir prognozavimo išvadas ir numato kelius, priemones, kryptis, kaip pasiekti užsibrėžtų tikslų.
Prognozavimu grindžiami planai ir daugelis į ateitį nukreiptų valdymo sprendimų. Prognozės būtinos daugeliui įmonės veiklos sričių. Ypač aktualu prognozuoti marketingo situaciją, finansus, įmonės plėtros tendencijas, technologijų pokyčius, paklausą ir pasiūlą, makroekonominius šalies rodiklius, kitus įmonės būklės ir aplinkos veiksnius. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-03-14
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai2
Dydis35.77 KB
AutoriusSimonas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasIeva Meidutė
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Transporto vadybininku veiklos sritys [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 21 puslapis 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 2 Klasė/kursas
  • Ieva Meidutė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą