Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kėdainių miškų urėdijos valdymo sistemos projektas

Kėdainių miškų urėdijos valdymo sistemos projektas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445
Aprašymas

Santrauka. Įvadas. Analitinė dalis. Problemos analizė. Bendroji objekto analizė. Bendros žinios apie urėdiją. Urėdijos personalas. Urėdijos gamybinė technika. Urėdijos darbų apimtys ir miško įvykiai. Urėdijos pajamos ir išlaidos. Specialioji objekto analizė. Projektinė dalis. Projektavimo pagrindas, tikslai ir užduotys. Valdymo sistemos projektas. Urėdijos vizija, misija ir siekiai. Įmonės veiklos sritys ir kryptys. Įmonės įstatai. Kėdainių urėdijos veiklos sritys ir kryptys. Kėdainių urėdijos įstatai. Urėdijos personalas ir valdymo lygmenys. Kėdainių urėdijos personalas. Kėdainių urėdijos valdymo lygmenys. Urėdijos administracija ir struktūriniai padaliniai. Kėdainių urėdijos administracija ir struktūriniai padaliniai. Kėdainių urėdijos organizacinė schema. Kėdainių urėdijos struktūrinių padalinių organizacinės schemos. Valdymo aparato funkcijos ir darbuotojų pareigybių nuostatai. Valdymo personalo darbo vietos. Personalo planavimo ir parinkimo metodika. Personalo pareigybių užėmimo ir darbo vertinimo metodika (nuostatai). Kėdainių urėdijos personalo pareigybių užėmimo ir darbo vertinimo metodika. Darbo normavimo metodika. Valdymo informacinė sistema. Valdymo dokumentikos sistema. Valdymo dokumentų apibrėžimas ir klasifikacija. Administracinių dokumentų formuliarai, rekvizitai ir blankai. Administracinių dokumentų rekvizitų įforminimo reikalavimai. Organizaciniai ir tvarkomieji dokumentai. Informaciniai ir analitiniai dokumentai. Tarnybinio susirašinėjimo dokumentai. Personalo dokumentai. Girininkijos apskaitos ir atskaitomybės dokumentai. Dokumentų tvarkymas, laikymas ir saugojimas. Projektavimo rezultatų analizė ir efektyvumo įvertinimas. Išvados.

Ištrauka

Valdymo sistemos aktualumas šiuolaikiniame technologijos etape yra labai reikšmingas, nes valdymo sistemos geras funkcionavimas įtakoja racionalų išteklių panaudojimą , leidžia tobulinti jau esančias technologijas, atsižvelgiant į ekonominę šalies situaciją priklausomai nuo iškilusių poreikių reikmės. Pačią valdymo sistemą būtina nuolat tobulinti, ieškant atsiradusių ir galimų spragų. Jos neigiamai atsiliepia ir tiesiogiai veikia urėdijų gamybinę veiklą ir ekonomiką . Tik tinkamai numačius ir įvertinus visus aplinkos faktorius galima išvengti ir apsisaugoti nuo nepalankių veiksnių. Valdymo sistemos teorija turi turėti tiesioginį ryšį su jos įgyvendinimu,tai yra praktiniu panaudojimu. Valdymo sistemos funkcionavimas privalo nenutolti nuo sukurtosios teorijos, nes kitaip visas projektavimo darbas liks bevaisis ir neduos laukiamų rezultatų, kurie vienaip ar kitaip turėtų pagerinti valdymą pačioje urėdijoje. Laikantis vienodos strategijos visose Lietuvoje veikiančiose urėdijose galima žymiai pakelti šalies ekonominį lygį, sumažinti bedarbystę, pagerinti kultūros lygį ir miškų srityje dirbančių darbuotojų gyvenimą. Atsižvelgdami į tai , mes projektuosime Kėdainių miškų urėdijos valdymo sistemą. Projektuojant valdymo sistemą reikia suprojektuoti daug ir įvairių įmonės elementų. Taipat labai svarbu suprojektuoti personalo darbo vertinimo metodiką. Taigi, pagrindinis šio projekto tikslas yra suprojektuoti Kėdainių miškų urėdijos valdymo sistemą nurodant personalo darbo vertinimo metodiką.


Valdymo sistema susideda iš dviejų posistemių: valdančiojo ir valdomojo. Valdymą sisteminiu požiūriu galima traktuoti kaip šių posistemių visumą su tarp jų egzistuojančiais ryšiais. Valdymas- tai kryptingas valdančiojo posistemio poveikis valdomajam, siekiant išlaikyti pastarajį norimoje raidos trajektorijoje, arba suteikti jam naują norimą būseną. A. Fajolis pateikia tokia valdymo sampratą: "valdyti- reiškia vesti įmonę prie tikslo, maksimaliai išnaudojant visus turimus išteklius". O pagal "žmogiškųjų santykių" teoriją, valdymas yra veikla, kuri kyla iš žmonių, nukreipta į žmones ir vykdoma žmonių. Valdymas, tai psichologinis vadovavimo procesas, tenkinantis svarbiausius žmonių siekius.
Valdymas miško ūkyje- tai valdymas mišrioje socialinėje sistemoje, kur sprendėjas ir vykdytojas žmogus (valdymo subjektas)- miškų departamentas, urėdijos administracija, girininkai.Valdymo objektas- miško ūkis- socialinė- ekonominė sistema. Miško ūkio valdymo dalykas yra miško ekonominiai santykiai: nuosavybė, turėjimas, naudojimas, atkūrimas ir t.t. Miško ūkiui reikalingi įvairių profesijų, kvalifikacijų darbuotojai. Valdymo specialistai yra vadybininkai. Naujas mokslines žinias kuria mokslininkai. Naujas technologijas, įrengimus ir panašiai kuria technologai. Be jų miškų ūkyje taip pat reikia ir miško auginimo specialistų, miško ūko aptarnavimo specialistų, bei operatorių, kurie yra tiesioginiai darbų vykdytojai. Tik turint visų paminėtų kategorijų darbuotojus galima užtikrinti gerą miškų ūkio funkcionavimą.
Miško ūkio infrastruktūros subjektui turėtų būti priskirtos tokios ūkinio valdymo funkcijos:
1. Miško įmonių strategijų derinimas;
2. Miško apsaugos ir apgynos organizavimas ir kontrolė šalies mastu;
3. Miško selekcijos, centralizuoto sėklininkystės ir sodmenų išauginimo organizavimas ir kontrolė;
4. Centralizuoto miško ūkio aprūpinimo materialinėmis ir techninė-mis priemonėmis organizavimas ir kontrolė;
5. Miško rinkodaros sistemos organizavimas ir kontrolė;
6. Darbininkų kadrų ruošimo organizavimas ir kontrolė;
7. Miško įmonių veiklos analizė. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis44 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis87.87 KB
Autoriusmantas
Viso autoriaus darbų18 darbų
Metai2004 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/Dėstytojasdoc. J. Mažeika
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasMiškų ir ekologijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kedainiu misku uredijos valdymo sistemos projektas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 44 puslapiai 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 3 Klasė/kursas
  • doc. J. Mažeika
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą