Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Rietavo miškų urėdijos valdymo sistemos projektas

Rietavo miškų urėdijos valdymo sistemos projektas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Santrauka. Summary. Įvadas. Analitinė dalis. Literatūrinės problemos analizė. Bendroji objekto analizė. Bendros žinios apie urėdiją. Personalo įvertinimas. Darbų apimčių ir miško įvykių įvertinimas. Gamybinės technikos įvertinimas. Miško fondo pajamos ir išlaidos. Specialioji objekto analizė. Projektinė dalis. Projekto pagrindas, tikslas ir užduotys. Valdymo sistemos projektas. Rietavo urėdijos misija, vizija ir siekiai. Įmonės veiklos sritys ir kryptys. Įmonės įstatai. Rietavo urėdijos veiklos sritys ir kryptys. Rietavo urėdijos įstatai. Urėdijos personalas ir valdymo lygmenys. Rietavo urėdijos personalas. Urėdijos administracija ir struktūriniai padaliniai. Urėdijos ir struktūrinių padalinių organizacinės schemos. Urėdijos valdymo aparato funkcijos ir pareigybių instrukcijos. Personalo planavimo ir parinkimo metodika. Darbo normavimo metodika. Valdymo informacinė sistema. Valdymo dokumentikos sistema. Administracinių dokumentų rekvizitų įforminimo reikalavimai. Suprojektuotos valdymo sistemos analizė ir efektyvumo įvertinimas. Išvados.

Ištrauka

Valdymo sistema šiuolaikiniame technologijos etape yra labai reikšminga visiems valdymo procesams, nes geras valdymo sistemos funkcionavimas įtakoja racionalų išteklių panaudojimą, leidžia tobulinti jau esančias technologijas. Nuo valdymo projekto pažangumo ir efektyvumo priklauso įvairių procesų kokybė ir jų vykdymo sklandumas. Todėl pačią valdymo sistemą būtina nuolat tobulinti, ieškant atsiradusių ir galimų spragų. Jos neigiamai atsiliepia ir tiesiogiai veikia įmonių gamybinę veiklą ir ekonomiką . Tik tinkamai numačius ir įvertinus visus aplinkos faktorius galima išvengti ir apsisaugoti nuo nepalankių veiksnių. Šiuo metu svarbiausias kiekvienos įmonės vadovo tikslas yra sukurti kuo efektyvesnę valdymo sistemą, kurioje visi greitai vykstantys procesai būtų gerai suderinti ir sklandūs. Projektuojant valdymo sistemą reikia suprojektuoti daug ir įvairių įmonės elementų. Įmonės veiklos sritys ir kryptys yra vienas iš pirmųjų ir svarbiausių elementų. Jie iš esmės parodo kokia veikla užsiima įmonė ir kokių tikslų ji siekia. Taigi, šio projekto tikslas yra suprojektuoti Rietavo miškų urėdijos valdymo sistemą nurodant įmonės veiklos sritis ir kryptis.


Valdymas - informacinė veikla. Kiekviena veikla vyksta pagal tam tikrą technologiją, kuri yra visuma priemonių ( daiktų, būdų, veiksmų ). Jomis siekiama darbo objektą pakeisti į darbo produktą .Valdymo darbo produktas - sprendiniai. Valdymo technologija - valdymo funkcijų vykdymas, panaudojant metodus ir technines priemones, iš esmės valdymo technologija yra sprendimų priėmimo aprašymas.
Valdymo sistema susideda iš dviejų posistemių: valdančiojo ir valdomojo. Valdymą sisteminiu požiūriu galima traktuoti kaip šių posistemių visumą su tarp jų egzistuojančiais ryšiais. Valdymas – tai kryptingas valdančiojo posistemio poveikis valdomajam, siekiant išlaikyti pastarąjį norimoje raidos trajektorijoje, arba suteikti jam naują norimą būseną.
Pagal "žmogiškųjų santykių" teoriją, valdymas yra veikla, kuri kyla iš žmonių, nukreipta į žmones ir vykdoma žmonių. Valdymas, tai psichologinis vadovavimo procesas, tenkinantis svarbiausius žmonių siekius.
Valdymas kaip menas. Jo tiesioginis objektas yra problema, jų sprendimas žinant santykių dėsningumus juos taikom sprendžiant problemą. Valdymo veiklos objektas yra miško ekonominiai santykiai - santykiai tarp žmonių vykdant ūkinę veiklą. Čia subjektas yra administracija.
Valdymas miško ūkyje - tai valdymas mišrioje socialinėje sistemoje, kur sprendėjas ir vykdytojas žmogus (valdymo subjektas) - miškų departamentas, urėdijos administracija, girininkai. Valdymo objektas - miško ūkis - socialinė - ekonominė sistema. Miško ūkio valdymo dalykas yra miško ekonominiai santykiai: nuosavybė, turėjimas, naudojimas, atkūrimas ir t.t.
Miško ūkiui reikalingi įvairių profesijų, kvalifikacijų darbuotojai. Miško ūkiui reikia tokių profesijų žmonių:
Vadybininkai - valdymo specialistai.
Mokslininkai - naujų mokslo žinių kūrėjai.
Technologai - naujų įrengimų, medžiagų, būdų, technologijų kūrėjai.
Miško auginimo specialistai.
Miško ūkio aptarnavimo specialistai.
Operatoriai - tiesioginiai darbų vykdytojai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis28 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis56.73 KB
Autoriusmantas
Viso autoriaus darbų18 darbų
Metai2003 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/Dėstytojasdoc. J. Mažeika
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasMiškų ir ekologijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Rietavo misku uredijos valdymo sistemos projektas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 28 puslapiai 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 4 Klasė/kursas
  • doc. J. Mažeika
  • 2003 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą