Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Statybos verslo organizavimo formos

Statybos verslo organizavimo formos

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Įmonių klasifikavimas. Individuali įmonė. Individualios įmonės nuostatai. Individualios įmonės savininkas. Individualios įmonės turtas. Individualios įmonės pertvarkymas. Individualios įmonės likvidavimas. Privalumai ir trukumai steigiant individualią įmonę. Akcinės bendrovės ir uždarosios akcinės bendrovės. AB ir UAB įstatai. Bendrovės steigimas. Bendrovės steigimas. Bendrovės valdymas. Bendrovės vadovas. Bendrovės nuosavas kapitalas. Bendrovės reorganizavimas. Bendrovės likvidavimas. Tikrosios ir komanditinės ūkinės bendrijos. TŪB ir KŪB steigimas. Tikrųjų narių ir komanditorių teisės ir pareigos. Bendrijos reorganizavimas ir pertvarkymas. Bendrijos likvidavimas. Kooperatinės bendrovės. Verslo pagal liudijimus organizavimas. Verslo pagal liudijimus organizavimas. Išvados.

Ištrauka

Verslo organizavimo formos Lietuvoje gali būti skirtingos. Verslas remiasi įmonių veikla ir nuo įmonių veiklos rezultatų priklauso šalies ekonomikos augimas.
Įmonė yra savo firmos vardą turintis ūkinis vienetas, įsteigtas įstatymų nustatyta tvarka tam tikrai komercinei veiklai vykdyti. Įmonę sudaro medžiagų daiktinių, finansinių ir materialinių aktyvų, jos teisių ir pareigų kompleksas. Įmonė, kaip teisės subjektas (įmonininkas), gali turėti juridinio asmens teises arba veikti kaip fizinis asmuo [1]. Kitaip tariant kiekviena įmonė privalo turėti pavadinimą ir tūri būti įsteigta laikantis tam tikrų reikalavimų, kuriuos reglamentuoja Lietuvos Respublikos įmonių įstatymas. Norint įsteigti įmonę, reikia nuspręsti kokios rūšies įmonė reikalinga ir kokioje srityje veiks ši įmonė. Pagal J. Žvinklį ir E. Vabalą "įmonė – tai užsiimanti tik ūkine veikla organizacija, įgaunanti gamyklos, fabriko, dirbtuvių, parduotuvės pavidalą (pramonėje, žemės ūkyje, transporte, statyboje, prekyboje ir pan.) ir vykdanti vieną ar kelias specifines funkcijas gamindama ir paskirstydama įvairias prekes ar paslaugas" [2].
Šio kursinio darbo tikslas susipažinti su statybos verslo organizavimo formomis bei sužinoti, pagal ką klasifikuojamos verslo formos, sužinoti į kokias kategorijas skirstomos įmonės pagal verslo pobūdį, kokios yra verslo įmonių rūšys. Pagrindiniai kursinio darbo uždaviniai:
1. sužinoti, kokios gali būti statybos verslo organizavimo formos;
2. aprašyti verslo įmonių klasifikavimą;
3. aprašyti verslo įmonių rūšis;
4. išsiaiškinti įmonių steigimo bei valdymo ypatumus;
5. pateikti išvadas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis39.46 KB
AutoriusJaroslavas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas6
Failo pavadinimasMicrosoft Word Statybos verslo organizavimo formos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą