Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įvadinės praktikos ataskaita: prekyba technine įranga ir statybinėmis medžiagomis "Senukai"

Įvadinės praktikos ataskaita: prekyba technine įranga ir statybinėmis medžiagomis "Senukai"

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įvadas. Praktikos užduotys. Trumpas ŠRVP FP "Senukai" aprašymas. Bendrieji įmonės reikalavimai. ŠRVP FP "Senukai" tiekėjai. Išorinės ir vidinės aplinkos analizė. ŠRVP FP "Senukai" valdymo struktūra. Kooperatyvo veiklos tikslas ir pobūdis. Informacija apie ekonominius rodiklius 2006 m. už pusmetį ŠRVP FP. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Šiuolaikiniame pasaulyje įmonės ir organizacijos užima vis didesnę reikšmę. Kiekviena jų yra skirtinga ir unikali savo siūlomų gaminių, paslaugų kokybe, ypatybėmis bei savo veiklos būdu.
Pažintinę praktiką realioje firmoje atlikau ŠRVP FP "Senukai", kadangi ši įmonė yra įdomi savo siūlomomis paslaugomis. Įvadinės praktikos trukmė – 2 savaitės (gruodžio 18 d. – gruodžio 22 d.; sausio 2 d. sausio 5 d.). Mano tikslas buvo įtvirtinti teorines žinias bei suformuoti praktinius įgūdžius, reikalingus organizuojant prekių pirkimo-pardavimo ir pirkėjų aptarnavimo procesą. Ir man tai puikiai pavyko. Savo pažintinės praktikos ataskaitoje aš pabandysiu apžvelgti ŠRVP FP "Senukai" realias teorines žinias ir praktinio darbo įgūdžius. Tai darysiu remdamasi savo darbo patirtimi, bendrųjų vadybos pagrindų supratimu, įgytų studijuojant vadybos literatūrą bei vadovaudamasi informacija, kurią man suteikė įmonė.
Įmonėje buvau kaip stebėtoja. Šios praktikos metu, supratau pirkėjų psichologiją, ekonomikos ir visuomeninio gyvenimo pokyčius, keliamus struktūrinius ir kokybinius reikalavimus produkcijai ir vartotojų poreikiams tenkinti. Taip pat įtvirtinau savo teorines žinias, išmokau aptarnauti klientus, sužinojau daug man naujų dalykų. Išnagrinėjau parduotuvės prekių asortimentą, pirkimų-pardavimų valdymą, jų tobulinimą ir plėtojimą. Būdama praktikoje, atlikau visus man paskirtus darbus. Praktikos metu stebėjau kokie yra direktoriaus ir darbuotojų tarpusavio santykiai, įgijau praktinių bei bendravimo įgūdžių, supratau kaip yra smagu dirbti kolektyve.
Mano manymu, tokio pobūdžio praktikos labai naudingos, leidžiančios įvertinti ne tik įmonės, bet ir savo veiklos rezultatus, patikrinti įgytas žinias bei savo sugebėjimus taikyti praktikoje.

Praktikos užduotys
1. Apibūdinti praktikos įmonės tipą ir jos darbo technologijos ypatumus
2. Atlikti išorinės ir vidinės įmonės aplinkos analizę
3. Nustatyti įmonės vidinės aplinkos pranašumus ir trūkumus naudojant analizės duomenis. Aprašyti verslo aplinkos poveikį įmonės sprendimų priėmimui
4. Nubraižyti ir aprašyti įmonės organizacine valdymo struktūrą
5. Aprašyti planų sistemą įmonėje
6. Aprašyti įmonėje taikomus valdymo metodus
7. Aprašyti įmonės rinkodaros komplekso elementus
8. Išanalizuoti pagrindinius įmonės ekonominius rodiklius
9. Suformuluoti išvadas ir rekomendacijas ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis25.96 KB
AutoriusJulia
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasAgrotechnologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pazintine praktika Senukuose [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą