Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonės veiklos planavimas: prekyba suskystintomis dujomis

Įmonės veiklos planavimas: prekyba suskystintomis dujomis

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374
Aprašymas

Įvadas. X įmonės charakteristika. Įmonės valdymas ir veiklos planavimas 2004 - 2006 m. Personalo valdymas X įmonėje. Darbuotoją priėmimas į darbą X įmonėje. Karjeros planavimas, kvalifikacijos kėlimas ir mokymai. Personalo vertinimas įmonėje. Atlyginimas už darbą, motyvuojantis darbuotojus nuolatiniam veiklos gerinimui įmonėje. Pagrindinės įmonės problemos susijusios su personalo valdymu. Reklama X įmonėje. X įmonės konkurentai. X įmonės finansinis projektas. Įmonės turto nuosavybės rodiklių kitimai. Įmonės projekto jautrumo analizė. Įmonės veiklos finansinė analizė. Įmonės finansinės analizės įvertinimas. X įmonės pinigų srautų suderinamumas. Įmonės komercinės veiklos aplinkos svarba. Įmonės finansinės veiklos apibendrinimas. Išvados. Priedai (23).

Ištrauka

Kiekviena įmonė sukuriama, siekiant patenkinti tam tikrus materialinius ar dvasinius visuomenės poreikius. Kitaip visuomenė nepripažintų ir nepirktų šios įmonės produktų, taip pat nesinaudotų šios įmonės teikiamomis paslaugomis. Kiekvieno verslo tikslas — racionaliai naudojant turimą turtą, uždirbti kuo didesnes pajamas su mažiausiomis sąnaudomis. Verslo tikslas - uždirbti kuo didesnį pelną, pasireiškiantį turto padidėjimu.
Gebėti įvertinti verslo aplinką ir savo galimybes, šiem tikslui įgyvendinti yra X įmonės vedama sklandžiai verslo planavimas ir informatyvi apskaita. Apskaitos informacija yra iš patikimo šaltinio gauti ir tinkamai užregistruoti finansinės apskaitos duomenys, kuriais X įmonė naudojasi savo verslo planavimo procese, ir kurie gali būti naudingi šios informacijos vartotojams.
Turint atitinkamos apskaitos informacijos, negalime teigti, kad verslas tikrai pasiseks, jis gali ir nekaip klotis. Be informacijos sėkmingas verslas — ne daugiau kaip išimtis. Taip pat kiekviena įmonė gali tikėtis uždirbti pelną tik sėkmingai derindama išoriniams vartotojams teikiamą bendrąją finansinę informaciją su sėkmingu jos panaudojimu savo tikslams.
Diplominio darbo tikslas- išnagrinėti X įmonės veiklos planavimą ir vykdymo analizę 2004-2006 metais, lyginant su ataskaitiniais 2003 metais.
Diplominio darbo uždavinys - išnagrinėti personalo valdymą X įmonėje, parodyti, kaip įmonėje planuojama karjera, keliama darbuotojų kvalifikacija ir atliekamas personalo vertinimas, analizuojama pagrindiniai X įmonės konkurentai, pateikiama įmonės finansinis projektas. Diplominiame darbe analizuojama X įmonės 2004-2006 metų prognozuojama veikla, kadangi įmonė planuoja gauti paskolą administracinio pastato su priblokuotais garažais pirkimui.
Diplominiame darbe įvertinta X įmonės verslo aplinka ir galimybės, verslas pateikiamas kaip sistema, parengtas 2004-2006 metų įmonės prognozuojamos veiklos verslo planas. Rinkos tyrimų srityje analizuojama, susisteminama ir vertinama tyrimų duomenys. Darbe įvertinta X įmonės veikla ataskaitiniais metais ir parengta 2004-2006 metų verslo planas taip pat stengtasi įvertinti darbuotojų vaidmenį įmonėje, nustatyta teigiamos įmonės veiklos pusės ir parodyta įmonės materialinių išteklių valdymas bei analizuojama finansavimo šaltiniai.


Prekybos kertinis akmuo - žmogus. Rezervai, kuriuos jis slepia savyje ne mažiau vertingi už tas brangenybes, kurias iškasame iš žemės - spalvotuosius metalus, naftą, auksą ar brangakmenius.
Remiantis užsienio šalių patirtimi tenka pastebėti, kad be visų įmonės narių noro ir veiklos negalima pasiekti norimo rezultato. Reikia sugebėti reikiamai nukreipti visos įmonės veiklą, įtraukiant jos darbuotojus. Tai atlikti galima tinkamai elgiantis su įmonės darbuotojais.
Lietuvoje dar nėra tradicijų kaip elgtis, kad visi darbuotojai - nuo aukščiausiojo iki žemiausioj o lygio - būtų įtraukti į organizacijos veiklą ir siektų jos nustatytų tikslų.
Žmonių santykių judėjimas privedė prie naujos idėjos, kad pakeltume produkcijos lygį, reikia humanizuoti darbo organizavimą. Žmonių santykių idėjos pasekėjai pripažino neformalios organizacijos svarbą, kuri visada egzistuoja formalioje struktūroje. Darbo humanizavimą suprantant plačiąja prasme, reikia siekti žmogaus, kaip asmenybės, tolimesnio tobulėjimo, kvalifikacijos kėlimo, jo skatinimo materialiniu bei moraliniu būdu.
Įmonėje dirba žmonės su skirtingais asmeniniais siekiais, orientacija, motyvacija, pasirengimo lygiu ir t.t. Todėl čia labai svarbūs individualūs aspektai. Kiekvienas žmogus turi įgimtų savybių, kokių nors gabumų, kurie, jam sąveikaujant su aplinka - tėvų, giminių, mokytojų, kolegų, sutuoktinių ir pan. įtaka - vadinama auklėjimu. Savo ruožtu žmogus turi pats veikia aplinką. Kiekvienas žmogus yra nepakartojamas ir tik su didelėmis išlygomis galima žmones jungti į grupes, turinčias bendrus siekius, interesus. Norint žmones motyvuoti, reikia žinoti jų savybes, kurios sąlygoja jų poreikius. Fizinės, dvasinės ir protinės žmogaus savybės sudaro vieningą visumą. Veikiant kurią nors vieną sritį, netiesiogiai veikiamos ir kitos sritys. Visų savybių visuma nulemia atskiro darbuotojo charakterį. Dėl šių priežasčių darbuotojai turi būti traktuojami kaip lemiamas įmonės vystymo veiksnys. Jau vien tai pabrėžia darbuotojų išskirtinumą. Be to šiais laikais darbuotojams keliami ypatingai aukšti reikalavimai ir jų vaidmuo ypač didelis.
Personalas valdomas bet kokioje socialinėje įmonėje. Kiekvienoje įmonėje valdymas turi savų ypatumų.
Personalo valdymą suprantame kaip bendradarbių santykių organizavimą ir koordinavimą, siekiant nustatyto tikslo. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos diplominis darbas
KategorijaVadyba
TipasDiplominiai darbai
Apimtis73 puslapiai 
Literatūros šaltiniai10 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis4.27 MB
AutoriusJurate
Viso autoriaus darbų27 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones veiklos planavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Diplominiai darbai
  • 73 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą