Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Organizacinės valdymo problemos

Organizacinės valdymo problemos

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435
Aprašymas

Įvadas. Organizavimas kaip valdymo funkcijos realizavimas. Valdžia ir galia valdymo sistemoje. Įgaliojimai ir atsakomybės delegavimas. Organizacinis projektavimas, organizacinės struktūros keitimo sąlygos. Organizacinės valdymo problemos X įmonėje. Organizacinė struktūra, pareigybės, nuostatos. Tarptautiniai prekybos rūmai Lietuva filialo įgaliojimai. Darbų pasidalijimas tarp komisijų. Išvados.

Ištrauka

Organizacijos daro didelį poveikį mūsų gyvenimui, mūsų gyvenimo lygio standartams ir mūsų ateičiai. Kadangi organizacijos ilgalaikės, jos padeda susieti mūsų praeitį, dabartį ir ateitį. Visos organizacijos turi tikslus. Ar jos pasieks tikslus, priklausys nuo vadovų, nuo jų veiklos. Vesdami organizacijas į tikslą vadovai remiasi keturiomis valdymo funkcijomis: planavimu, organizavimu, vadovavimu ir kontrole. Šiame kursiniame darbe norėčiau plačiau nagrinėti organizavimo funkciją. Pagrindiniai klausimai, į kurios noriu rasti atsakymus- kas yra valdymo procesas, kas yra organizavimas valdymo procese, kuo svarbus organizavimas valdymo proceso realizavimui. Manau, kad šių klausimų nagrinėjimas padės: išsiaiškinti organizavimo kaip valdymo funkcijos padėtį valdymo procese, išskirti organizavimą iš kitų valdymo funkcijų, apibrėžti organizavimo funkciją, išskirti galimas organizacines valdymo problemas.
Organizavimas bendrąja prasme yra ko nors surengimas, sutvarkymo į griežtą sistemą, vieną visumą arba kieno nors struktūrą, sandara, vientisų sistemų (techninių, technologinių, socialinių) kūrimas, įgyvendinimas ir tobulinimas. Tokiu būdu, organizavimas yra viską apimanti valdymo funkcija, kuriai skiriamas ypatingas dėmesys, kuriamos teorijos, jų realizavimo praktikoje būdai ir tai labai aktuali tema šiuolaikiniam vadovui. Svarbiausi organizavimo elementai yra žmogus, jo darbas. Organizavimo funkcija yra kiekvienam darbuotojui nurodyti jo darbą bei suteikti įgaliojimų, tam darbui kokybiškai atlikti, t. y. suteikti tam tikras teises ištekliams panaudoti ir atsakomybę už tų išteklių panaudojimą, todėl šiame kursiniame darbe gan plačiai nagrinėta organizavimo funkcija, paliestos valdžios, galios, delegavimo bei organizacinio projektavimo temos.
Nuolat tobulinamos, organizavimo teorijos keitėsi. Šiuolaikinis organizavimas remiasi sisteminiu požiūriu, taip pat nuolatiniu bei visuotiniu procesų racionalizavimu. Organizavimas akivaizdžiai ir tiesiogiai susietas su daugeliu veiksmo uždavinių sprendimu, pvz.: įmonės organizavimas yra atitinkamos struktūros sudarymas, jos įgyvendinimas, išbandymas ir tobulinimas. Gera, tobula organizacijos strategija leidžia žmonėms bendrai ir rezultatyviai dirbti. Štai kodėl svarbu skirti dėmesio organizacinėms valdymo problemoms nagrinėti.
Antroje kursinio darbo dalyje nagrinėta asociacijos "Tarptautiniai Prekybos Rūmai ICC Lietuva" organizacinė struktūra. Bandyta atsakyti į klausimus: kaip veikia egzistuojanti organizacinė struktūra, ar egzistuojanti organizacijos struktūra yra tinkama šitai organizacijai, kokios yra galimos probleminės organizavimo vietos . ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-03-24
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis34 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis78.28 KB
AutoriusPetras
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas0
Failo pavadinimasMicrosoft Word Organizacines valdymo problemos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą