Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Organizacijos informacijos poreikiai

Organizacijos informacijos poreikiai

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Organizacija ir jos informacijos poreikiai. Informacijos svarba organizacijos veiklai. Informacijos poreikio atsiradimas. Informacijos poreikio nustatymas. Informacija įmonės viduje. Informacijos paieška ir apsauga. Duomenų bazės. Duomenų saugyklos reikšmė organizacijai. Informacijos šaltiniai. Internetas sėkmingam verslui. Organizacija ir klientas. Klientai — neįkainojamas firmos turtas. Santykių su klientu valdymo sistema. Išvados.

Ištrauka

Šią temą pasirinkau remiantis tuo, kad šiais laikais informacija vaidina labai svarbų vaidmenį visuomenės gyvenime, neveltui šiuolaikinė visuomenė vadinama informacine visuomene. Šiais laikais yra itin populiaru kurti smulkesnį ar vidutinį savo verslą, todėl yra privalu žinoti, kaupti ir svarbiausia, teisingai panaudoti visą reikiamą informaciją sėmingai verslo plėtrai. Pažangioje organizacijoje ar firmoje dirbančiam specialistui jau sunku ir vis labiau neįmanoma išvengti kontakto su kompiuteriu, t.y. su kompiuterizuota informacijos sistema. Kadangi verslo sėkmė ir nesėkmės priklauso nuo valdymo sprendimų, kurių pagrindas yra informacija, todėl reikia mokėti ja naudotis teisingai ir efektingai.
Pagrindinis šio darbo tikslas — padėti skaitytojams suprasti kokį vaidmenį organizacijoje vaidina informacijos naudojimas, norint kuo geriau aptarnauti bei išlaikyti esamus klientus ir tuo pačiu pasiekti aukščiausius organizacijos tikslus.
Siekiant pagrindinio darbo tikslo susiformulavau tokius uždavinius:
• išanalizuoti sukauptą medžiagą;
• atskleisti, kodėl organizacija naudoja informaciją;
• nustatyti, ką organizacija turi žinoti prieš nustatant informacijos poreikį;
• aprašyti, kas tai yra duomenų bazė ir kodėl ji yra naudojama;
• padėti suprasti duomenų saugyklos svarbą organizacijai;
• trumpai apibūdinti informacijos šaltinius;
• nustatyti kliento vaidmenį organizacijos veikloje;
• pateikti išanalizuotos medžiagos išvadas.
Stengiantis įvykdyti šiuos uždavinius, surinkta, naudota ir analizuota medžiaga, pateikta specialiuose leidiniuose, knygose bei internete.
Knygų, susijusių su šia tema rasti buvo labai sunku, atsižvelgiant į tai, kad Lietuvoje organizacijų veikla ir jos poreikiai dar nėra atidžiai gvildenami. Tačiau nemažai tinkamos informacijos buvo pateikta "Informacijos ir komunikacijos technologijų" konspektuose, kurie buvo pagrindinė medžiaga mokantis šį dalyką universitete bei eksperimentiniame leidime – vadovėlyje "Informatika". Rašyti šį darbą taip pat pagelbėjo ir internetinės svetainės, kuriose patalpinta pati naujausia ir greičiausiai randama informacija. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai9
Dydis37.76 KB
AutoriusJūratė
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Organizacijos informacijos poreikiai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą