Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Strateginio valdymo funkcijos

Strateginio valdymo funkcijos

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738
Aprašymas

Pagrindinės strateginio valdymo funkcijos. Planavimas. Organizavimas. Vadovavimas. Kontrolė. Strateginis valdymas organizacijoje. Samprata. Strateginis valdymas. Organizavimo funkcija strateginiame valdyme. Samprata. Organizacijos kultūra. Organizacijų struktūra. Organizatoriniai vadovo sugebėjimai organizacijoje. Vyksmo organizavimas ir įgaliojimai organizacijoje. Optimalios veiklos organizavimas organizacijoje. Pagrindinės vadovo darbo organizavimo kryptys organizacijoje. Organizacinio vystymosi ir strateginio valdymo teorijos. Organizacinio vystymo teorija. Strateginio valdymo planavimas. Strategijos įgyvendinimo planai. Kontrolės funkcija strateginio valdymo objektas. Kontrolės funkcija ir strateginis valdymas. Pagrindinės veiklos atlikimo sritys. Kontrolės funkcijos esmė ir bruožai. Vadovo vaidmuo taikant kontrolės funkciją strateginiame valdyme. Strateginio valdymo veiklos esmė. Kuo svarbi kontrolės funkcija vadovui. Valdymas ir kontrolė. Projektų valdymo funkcijos. Motyvacija ir kontrolė. Išvados.

Ištrauka

Strateginis valdymas – tai valdymas, vadovavimas socialinėms grupėms, žmonėms, įvairaus tipo organizacijoms, įmonėms, įstaigoms, mokykloms ir t.t. Strateginio valdymo mokslo praktika yra labai sena. Rašytiniai dokumentai egzistuoja apie kelis tūkstančius metų, o mokyklos - susiformavo šio amžiaus pradžioje. Vieningo Strateginio valdymo apibrėžimo nėra. Įvairūs autoriai strateginį valdymą apibūdina skirtingai. Labiausiai paplitęs ir pripažintas apibūdinimas, jog strateginis valdymas – tai nuolatinis, dinaminis ir nuoseklus procesas, kuriuo remdamasi organizacija laiku prisitaiko prie išorinės aplinkos pokyčių ir efektyviai išnaudoja savo turimą potencialą. Strateginio valdymo tikslas – rasti tinkamiausia būdą, padedanti organizacijai pasiekti geriausių rezultatų didinant bendrą organizacijos vertę, organizuoti darbą taip, kad numatytus įgyvendinus ir iškilusius uždavinius išspręstume taikiai, per trumpą laiką ir su mažiausiomis sąnaudomis.
Pagrindinės strateginio valdymo kategorijos yra jos funkcijos, metodai ir gamybos arba paslaugų valdymo operacijų sistema, sistemos sudarymas ir funkcionavimas. Svarbi veiklos kryptis funkcionuojant rinkos sąlygomis yra visuotinės kokybės problema. Visuotinės kokybės kategorija reiškia, kad visose srityse darbas atliekamas laiku ir kokybiškai. Pagrindiniai strateginio valdymo metodai yra palyginimas, analizė, sintezė, matematiniai metodai ir kt.
Strateginio valdymo pagrindų uždavinys duoti bendrą supratimą apie formalias ir neformalias, komercines ir nekomercines, mažas ir dideles organizacijas, kolektyvus ir komandas ir efektyvų jų valdymą.
Šiame kursiniame darbe apibūdinsime pagrindines strateginio valdymo funkcijas, pateiksime kelis apibrėžimus, kuriuos pateikia skirtingi autoriai, būdingas savybes. Taip pat strategijos ir strateginio valdymo sampratą.
Šio kursinio darbo esmė – organizavimo ir kontrolės funkcijos. Kiek įmanoma išsamiau pabandysime pateikti joms būdingas savybes, charakteristikas, priežastis, kodėl jos yra tokios svarbios strateginiame valdyme, jų svarbą organizacijos valdyme, bei jos veikloje. Taip pat darbe bus pateikiami matematiniai modeliai, padėsiantys išsamiau suvokti šių funkcijų svarbą.
Kad būtų galima lengviau suvokti vienus ar kitus apibrėžimus, kursinio darbo paskutiniuose puslapiuose, priede, yra paveiksliukai, lentelės. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis36 puslapiai 
Literatūros šaltiniai26
Dydis106.3 KB
AutoriusMarius
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Strateginio valdymo funkcijos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 36 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą