Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo valdymo sistemos

Verslo valdymo sistemos

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Įvadas. Įmonių verslo poreikiai. Modernaus verslo poreikiai. Verslo valdymo sistemos. Informacinės sistemos. Apskaitos informacinės sistemos. Įstaigų automatizavimo sistemos. Vadybos informacinės sistemos. Sprendimų informacinės sistemos. Ekspertinės arba žinių sistemos. Kompiuterizuotų sistemų klasifikacija ir panaudojimas. Verslo valdymo sistemų diegimas ir pardavimas Lietuvoje. "Microsoft business solutions". "Sonex holding". "Sintagma". "Elsis". "Alna". Verslo valdymo sistemų reikalavimai ateityje. Išvados.

Ištrauka

Šią temą pasirinkau remiantis tuo, kad Lietuvoje sparčiai plečiasi verslo valdymo sprendimų rinka. Svarbiausia sparčiai augančios verslo valdymo sprendimų ir programavimo paslaugų rinkos tendencija yra ta, kad šiuolaikinės įmonės bei valstybinės organizacijos, siekiančios geriau aptarnauti savo klientus ir norinčios greitai reaguoti į situacijos versle pokyčius, turi suderinti standartinių verslo valdymo sistemų galimybes bei unikalius programinius sprendimus, atitinkančius konkrečios įmonės specifiką ir verslo sąlygas. Tokia strategija suteikia įmonei konkurencinį pranašumą, tačiau be abejonės visi sprendimai turi būti parengti labai greitai, kokybiškai ir tarpusavyje būti integruoti.
Verslo poreikiai auga kasdien, įmonėms jau nebepakanka buhalterinės apskaitos programų. Šiandien reikia sudėtingų specializuotų sistemų skirtų tam tikrai verslo sričiai, o kadangi verslo sėkmė ir nesėkmės priklauso nuo valdymo sprendimų, kyla būtinybė teisingai ir efektyviai pasirinkti labiausiai tinkamą verslo valdymo sprendimą ir jį įdiegti.
Pagrindinis šio darbo tikslas — padėti skaitytojams geriau pažinti sparčiai populiarėjančias verslo valdymo sistemas.
Siekiant pagrindinio darbo tikslo susiformulavau tokius uždavinius:
• išanalizuoti sukauptą medžiagą;
• nustatyti kokie yra šiandieniniai įmonių verslo poreikiai;
• paaiškinti kokius privalumus teikia verslo valdymo sistemų įdiegimas;
• paaiškinti kokios yra naudojamos informacinės sistemos;
• supažindinti su didžiausių Lietuvos IT bendrovių veikla bei paslaugomis;
• pateikti išanalizuotos medžiagos išvadas.
Stengiantis įvykdyti šiuos uždavinius, surinkta, naudota ir analizuota medžiaga, pateikta knygose bei internete. Internetas, kaip žinia, talpina pačias naujausias žinias, čia publikuojami naujausi straipsniai bei, todėl ruošiant šį kursinį darbą tai buvo pagrindinis literatūros šaltinis. Knygų, susijusių su verslo valdymo sistemomis, rasti buvo pakankamai problematiška, atsižvelgiant į tai, jog Lietuvoje ši tema nėra plačiai gvildenama, o verslo valdymo sprendimų rinka tik dabar pradeda sparčiai augti. Taigi pagrindinė literatūra, kuria remiantis parašytas šis kursinis darbas yra elektroniniai dokumentai. Tačiau šiek tiek tinkamos informacijos buvo pateikta "Informacijos ir komunikacijos technologijų" konspektuose, kurie buvo pagrindinė medžiaga mokantis šį dalyką universitete. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai22
Dydis45.44 KB
AutoriusJūratė
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo valdymo sistemos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą