Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Vadovo padėjėjo praktikos ataskaita: kelionių agentūra PMF "Vilionė"

Vadovo padėjėjo praktikos ataskaita: kelionių agentūra PMF "Vilionė"

  
 
 
1234567
Aprašymas

PMF "Vilionė" vadovo padėjėjo praktikos analizė. Įvadas. Praktikos analizė. Išvados.

Ištrauka

Šiuolaikiniame pasaulyje vertinamas išsilavinimas, tačiau jis bus nieko vertas, jei nemokėsime gautas žinias pritaikyti praktikoje. Europoje jau ne pirmus metus praktikuoja savo veiklą praktinio mokymo firmos. Šios firmos emituoja tikrą verslą, kuriame vyksta tokios pat finansinės ir prekių ar paslaugų operacijos kaip ir tikrame versle. Studentai mokomi tvarkyti įvairius dokumentus, pirkti ir parduoti, užmegzti naujus ryšius, bendrauti, praktikoje pritaikyti įgytas žinias.
Vadovo padėjėjo praktika atlikau verslo praktinėje firmoje "Vilionė", įsikūrusioje Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto rūmuose. Šios įmonės vadovė – Daiva Mikalkevičienė. Ji organizuoja visą veiklą, pataria iškilus klausimams, parengia metodinę medžiagą, kuri padeda suprasti įmonės veiklą.
PMF "Vilionė" – tai kelionių agentūra, kuri organizuoja įvairias keliones Lietuvoje, siūlo kelionėms skirtas prekes. Šioje firmoje yra keturi skyriai: personalo, pirkimo-pardavimo, tarptautinių ryšių ir rinkodaros, finansų. Kiekvienas padalinys turi savo tikslus, tačiau pagrindinis ir jungiantis visus padalinius tikslas – įtvirtinti gautas žinias praktikoje.
Personalo skyrius tvarko visas darbuotojų bilas, organizuoja išorinius ir vidinius ryšius, tvarko korespondenciją.
Pirkimo-pardavimo skyrius tyria rinkos paklausą, ir siūlydamas savo prekes ar paslaugas atsižvelgia į tai. Šiame padalinyje tvarkomi visi pirkimo ir pardavimo, muitinės ir kiti dokumentai, kontroliuojamos visos parduodamos ir gaunamos prekės. Žmonės, dirbantys šiame skyriuje rengia prekių katalogus, atsako į verslo partnerių laiškus.
Tarptautinių ryšių ir rinkodaros skyrius vykdo tarptautinės rinkos tyrimą, atsižvelgdamas į vartotojų poreikius sudaro naudingus verslo planus ir strategijas.
Finansų skyrius atsako už visą finansinę firmos veiklą, tvarko siunčiamas ir gaunamas sąskaitas, kontroliuoja mokėjimų terminus, sudaro metų balansą ir įvairias finansines ataskaitas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-12-10
DalykasVadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis5 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis10.38 KB
AutoriusMikaz
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vadovo padejejo praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą