Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Produkto darymo procesas: organizacija "Vaikų darželis"

Produkto darymo procesas: organizacija "Vaikų darželis"

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Įvadas. Organizacijos valdymo struktūra. Teorinė dalis. Praktinė dalis. Išvados.

Ištrauka

Visuomenės atnaujinimui būtina užtikrinti laimingą vaikystę, laiduoti vaikui fizinę, psichinę ir socialinę gerovę. Vaikas yra tautos dalis ir visuomenė turi užtikrinri jam galimybę tapti visaverčiu žmogumi.
Ikimokyklinis amžius nepaprastai svarbus žmogaus tapsmui, socializacijai. Spartus fizinis augimas, intensyvus, šiuolaikiškas psichinių funkcijų plėtojimas daro vaiką jautrų, lengvai pažeidžiamą. Kaip tik ikimokykliniame amžiuje susiklosto asmenybės pagrindai, kurie vėliau mažai kinta.
Kad vaikas išaugtų visaverčiu žmogumi tėvai privalo rūpintis savo vaiku, jo dvasine būkle, atskleisti jo gebėjimus, stiprinti jo psichinę ir fizinę sveikatą, lavinti vaiko protą, mokyti jį bendrauti su kitais. Bet tai nevisuomet yra įmanoma, bet ne dėl to, kad vaiko tėvai to nenori ar nemoka, bet dėl to, kad daugelio vaikų abu tėvai dirba ir neturi galimybės patiems būti su savo vaikais visą dieną. Kad ši problema būtų išsręsta, reikalingos organizaciojos, kurios galėtų prižiūrėti vaikus. Šiam tėvų poreikiui patenkinti yra sukurti vaikų darželiai.
Vaikų darželiai yra labai svarbios organizacijos, nes jų darbuotojai ne tik prižiūri vaikus, rūpinasi jų saugumu, kol vaikų tėvai dirba, bet ir atlieka visapusišką vaikų lavinimą, t. y. atlieka dalį tėvų funkcijų. Be to, vaikų darželio darbuotojai padeda vaikui perimti tautos kultūros pagrindus: kalbą, dorines, estetines nostatas, vertybes, papročius, tradicijas ir kt. Taip pat jos duoda vaikui žinias apie gamtą, kitų kraštų žmones, kultūrą ir, kas ne mažiau svarbu, paruošia vaiką mokymuisi mokykloje.
Mano nagrinėjamos organizacijos "Vaikų darželis" (oficialus organizacijos pavadinimas pakeistas) veiklos mastai yra nedideli, ji teikia vaikų auklėjimo, ugdymo bei visapusiško lavinimo paslaugas netoliese gyvenančioms šeimoms.
Mano namų darbe bus nagrinėjamas produkto (t. y. vaikų auklėjimo, ugdymo bei visapusiško lavinimo) darymo procesas.
Šioje organizacijoje dirba 27 žmonės (pedagogai – 10, techpersonalas – 17). Kadangi darbuotojų šioje organizacijoje yra nedaug, tai valdymo struktūrą, personalo profesinę sudėtį gali parodyti organizacijos valdymo struktūros schema. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-05-24
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis24.6 KB
AutoriusNatalija
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Produkto darymo procesas organizacija Vaiku darzelis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 17 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą