Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Vadybos procesų valdymas

Vadybos procesų valdymas

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Įvadas. Vadybos procesai, jų svarba organizacijoje. Planavimas. Problemų atpažinimas ir sprendimas. Strategija. Strateginiai, operatyvieji planai. Organizacinio darbo aspektai. Poveikis žmogaus elgesiui. Lyderiavimas ir derybos. Kontrolė. Organizacijos vystymosi procesai. Veiklos vystymosi tendencijos. Išvados.

Ištrauka

Šiuolaikiniame gyvenime, visose organizacijų vykdomos veiklos srityse, labai svarbų vaidmenį atlieka vadyba. Ir neatrodo, kad ateityje vadybos įtaka sumažės ar praras vertę. Pasirinkau temą "Vadybos procesų valdymas" dėl to, kad matau joje perspektyvą ir naudą, bei turiu norą įgyti žinių bei kompetencijos šioje srityje. Tai asmeniniai interesai, priežastys.
Galima teigti, kad vadyba ir vadybos procesais būtina domėtis visiems organizacijų dalyviams ir ne tik jiems. Be vadybos, kartu reikia studijuoti ir organizacijas. Viso pasaulio organizacijos smarkiai įtakoja dabartinį žmonių gyvenimo lygį, apibrėžia gyvenimo lygio standartus. Organizacijos atlieka gamyba, tenkina kasdienius individų poreikius: maistas, apranga, sveikatos apsauga, paslaugų sfera. Organizacijos skatina progresą, ypač tai būtų efektyvu laisvos rinkos sąlygomis. Organizacijas galima vertinti kaip žmonių grupės tarpusavio santykių modelį. Taigi, mes žinome kuo svarbios yra organizacijos ir jų vaidmuo visuomeniniame ar globaliniame kontekste.
Organizacija – du ar daugiau žmonių, kartu dirbančių tam tikroje struktūroje, kad pasiektų pripažintą visiem naudingą bendrą tikslą ar tikslų visumą. Taip skamba vadybos apibrėžimas. Taigi pagrindinis motyvas žmonių grupei kartu dirbti yra bendras tikslas. Tikslas – būsena, kurią organizacija stengiasi pasiekti; organizacijos dažnai kelia daugiau nei vieną tikslą; tikslai – baziniai organizacijų elementai.
Aptarus šiuos objektus, galima analizuoti vadybos vaidmenį ir funkcijas. Vadyba plačiąją prasme – tai sprendimas, ką reikia atlikti ir sumanymo įgyvendinimas. Nors apie kiekvieną iš šių veiklų galime kalbėti atskirai, praktiškai jos dažnai glaudžiai susijusios. Vadyba – pagrindinės vadybos funkcijos yra: planavimas, organizavimas, valdymas, kontrolė.
Siekiant pabrėžti vadybos vaidmenį ir svarbą, galima teigti, kad sėkminga vadyba – tai gerai atlikta užduotis ir geri rezultatai. Vadybos dėka sėkmė yra suplanuota, o ne atsitiktinė.
Šiame kursiniame darbe sieksiu aptarti vadybos procesus: planavimą, organizavimą vadovavimą ir kontrolę; jų valdymą, kiekvieno iš šių procesų ypatumus, savybes, įtaka organizacijai, organizacijos sėkmei, siekiant užsibrėžtų tikslų įgyvendinimui. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-11-03
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis22.36 KB
AutoriusAleksas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2003 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/Dėstytojasdokt. D. Palukaitis
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasKomunikacijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vadybos procesu valdymas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 13 puslapių 
  • Vilniaus Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • dokt. D. Palukaitis
  • 2003 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą