Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Žinių vadybos projektas: tinklalapio "Tavolaikas.lt"

Žinių vadybos projektas: tinklalapio "Tavolaikas.lt"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Tinklalapio "Tavolaikas.lt" pristatymas ir aprašymas. Organizacijos istorija ir struktūra. Organizacijos misija ir vizija. Organizacijos tikslai ir uždaviniai. Organizacijos aplinkų analizė. Organizacijos vidinė aplinka. Organizacijos išorinė aplinka. Organizacijos informacinė aplinka. Komunikacijos vadyba. organizacijoje "Tavolaikas.lt" Vidinė organizacijos komunikacija. Išorinė organizacijos komunikacija. Komunikacijos procesai organizacijoje. Žinios tinklalapyje "Tavolaikas.lt". Žinių įtaka sprendimų priėmimui. Žinių įtaka personalui bei pokyčiams organizacijoje. Žinių įtaka organizacijos sėkmei. Rizikos veiksniai organizacijos "Tavolaikas.lt" veiklai.

Ištrauka

Žinių vadybos projektas padės atskleisti veikiančios, modernios, virtualiame pasaulyje įkurtos, tačiau vadovaujamos realių žmonių organizacijos veiklos procesus, bei tų procesų sąryšį su žinių vadyba.
Informacijos visuomenėje nei kapitalas, nei natūralūs ištekliai, nei darbas nėra pagrindinis ekonominis resursas. Šiandieninėje visuomenėje bei organizacijoje tai yra žinios. Organizacijai vadovaujantis žmogus yra žinių vadovas, kuris žino kaip efektyviai paskirstyti žinias produktyviam naudojimui bei gauti iš to pelną.
Šiuo metu Lietuvoje vis didesnę paklausą įgyja paslaugų verslas. Tai ir paskatino įkurti informacinį tinklapį gimusi idėja bei palyginti maža šio pobūdžio paslaugų pasiūla, taip pat santykinai mažos investicijos. Įvertinę dabartinę situaciją, remdamiesi panašių internetinių tinklapių patirtimi ir sukoncentruotos informacijos apie laisvalaikio praleidimą trūkumu, internetinio tinklapio įkūrėjai stengiasi optimaliai patenkinti klientų bei vartotojų norus. Todėl dabartinę šios šakos analizę reiktų vertinti realiai, nes yra daug galimybių jai pagerinti ir tobulinti.
Internetas, tai nauja reklamos priemonė, globali, virtuali, elektroninė rinka. Kiekvieną interneto kampelį mes galime pasiekti, nepriklausomai nuo mūsų buvimo vietos. Todėl reklamos internete neriboja nei laikas, nei teritorija. Lietuvoje išlaidos interneto reklamai, palyginus su kaimyninėmis šalimis, yra mažos. Vis daugiau ir daugiau investicijų skiriama kompanijos įvaizdžio kūrimui inerneto svetainės pagalba. Rimta reklamos kompanija Internete gali:
• pagerinti kompanijos įvaizdį;
• reklamuoti gaminius ar platinamus produktus;
• padidinti lankytojų srautą į Jūsų svetainę;

1. Internetinio tinklapio "Tavolaikas.lt" pristatymas

Internetinio tinklapio "Tavolaikas.lt" siūlomos paslaugos:
Kiekvienas užsiregistravęs ir tapęs "Tavolaikas.lt" nariu gauna slaptažodį ir vardą, kurių dėka bus galima redaguoti, keisti, perrašinėti ar kitaip kaitalioti puslapio struktūrą. Be viso to, "Tavolaikas.lt" klientas gauna tiesioginį priėjimą prie savo naujienų skilties, kur jis gali suvedinėti savo naujienas, akcijas, reklamą ir kitą informaciją. Jei klientas nenori administruoti savo puslapio, šį darbą gali palikti "Tavolaiko.lt" komandai ir tai bus atlikta už optimalią kainą. Naujas narys gauna dideles nuolaidas užsisakinėjant reklaminius skydelius ir taip pat 100 nemokamų parodymų ("banerius" klientas turi turėti). ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-10-17
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai14
Dydis38.89 KB
AutoriusIveta
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Ziniu vadybos projektas tinklalapio Tavolaikas.lt [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą