Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Vadybininko profesinė praktika: turizmo paslaugų teikimo įmonė

Vadybininko profesinė praktika: turizmo paslaugų teikimo įmonė

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

UAB "X" charakteristika. Įmonės pavadinimas, rūšis, juridinis statusas. Įmonės veiklos apžvalga. Įmonės tikslai. Įmonės registravimas. Įmonės valdymo struktūra. Įmonės išorinės aplinkos analizė. Vartotojai. Konkurentai. Įmonės marketingo komplekso valdymas. Įmonės vidinė aplinka. Darbo sąlygos. Darbo priemonės. Darbuotojų motyvavimas. Organizacijos kultūra. Paslaugos. Pagrindinės turizmo sąvokos. Reklama ir pardavimų rėmimas. Išvados ir rekomendacijos.

Ištrauka

Praktiką atlikau UAB "X" nuo 2005 07 01 iki 2005 07 29
Gamybinės praktikos tikslas – susipažinti su verslo organizavimo bei veiklos valdymo procesu įmonėje; išanalizuoti įmonės veiklos rodiklius ir įgyti patyrimą jos valdymo lygiui vertinti; suvokti realų teorinių žinių ir praktinio darbo įgūdžių poreikį; patikrinti įgytas žinias bei savo sugebėjimus taikyti praktikoje ir apsispręsti dėl vadybininko specializacijos krypties pasirinkimo tolimesnėse studijose; išmokti vertinti ir aprašyti savo bei visos įmonės veiklos rezultatus.
Praktikos uždaviniai:
• Įmonės veiklos rodyklių bei valdymo situacijų nagrinėjimas, vertinimas bei trumpas jų aprašymas praktikos ataskaitoje.
• Patirtos naudos gamybinės praktikos metu įvertinimas, atitinkamų išvadų formavimas bei aprašymas ataskaitoje.
Gamybinės praktikos metu buvau paskirta į marketingo vadybininkės pareigas.

Bendrovė yra įmonė, kurios įstatinis kapitalas padalytas į dalis, vadinamas akcijomis. Bendrovė yra ribotos turtinės atsakomybės. Pagal savo prievoles ji atsako tik savo turtu. Akcininkai pagal bendrovės prievoles atsako ta suma, kurią privalo įmokėti už akcijas. Taigi iš esmės tai yra kolektyvinė nuosavybė.
Uždarosios akcinės bendrovės (UAB) įstatinis kapitalas negali būti mažesnis kaip 10 000 litų, joje negali būti daugiau kaip 50 akcininkų, o jos akcijos negali būti platinamos bei jomis viešai prekiaujama. Taigi akcijos iš esmės yra vardinės.
Steigėjai sudaro bendrovės steigimo sutartį, tačiau jei bendrovę steigia vienas asmuo, tai vietoj sutarties rengiamas bendrovės steigimo aktas.
Akcininkas yra fizinis ar juridinis asmuo, kuris įstatymo nustatyta tvarka turi įsigijęs bent vieną bendrovės akciją. Kiekvienas akcininkas bendrovėje turi tokias pat teises, kokias suteikia jo turimos akcijos.
UAB "X" turi du akcininkus. Bendrovės akcinis kapitalas yra 10 000 litų, o akcijos po 100 litų. Akcijos yra paskirstytos sekančia tvarka: 80 vnt. turi E.B ir 20 vnt. V.K ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis93.44 KB
AutoriusDonatas
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vadybininko profesine praktika [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 19 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą