Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Nekilnojamojo turto portalai

Nekilnojamojo turto portalai

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Elektroninio verslo ir nekilnojamojo turto kursinis darbas. Nekilnojamojo turto verslas internete. Kas yra portalas? Nekilnojamojo turto internetinių portalų analizė. Nekilnojamojo turto portalas "http://realestate.yahoo.com". Nekilnojamojo turto portalas "http://www.ober-haus.lt". Kodėl kai kurie portalai pralaimi? Interneto portalus valdyti gali būti paprasta. Išvados.

Ištrauka

Informacijos reikšmė šiuolaikiniame gyvenime nuolatos didėja. Taip pat milžiniškais tempais didėja ir žmogui prieinamos informacijos kiekis. Antrojo tūkstantmečio pabaigos informacijos technologijų plėtra suteikia žmogui daugiau įrankių, kuriais jis gali pasiekti ir atsijoti jam reikalingą informaciją. Visų pirma, tai kompiuteris ir internetas.
Verslas greitai sureagavo į naujas galimybes, kurias atveria informacijos technologijos. Kasmet beveik dvigubai padidėjęs informacijos kiekis internete – tai tik vienas akivaizdus to rodiklis. Informacijos technologijų ir interneto naudojimas leidžia didinti produktyvumą, mažinti užsakymų apdorojimo laiką, mažinti prekių ir paslaugų savikainą. Taip pat sukuria naujų galimybių pasiekti daugiau vartotojų ir tiksliau reaguoti į kiekvieno vartotojo poreikius.
Tradiciniai ekonomikos pagrindai bei jais paremti verslo organizavimo metodai iš esmės keičiasi. Tačiau ši revoliucija sukelia naują ekonomikos ir gerovės augimo bangą, keisdama ne tik verslą, bet ir politiką bei tarptautinius santykius. Materialinių gėrybių kūrimas įgis neribotus pagreičius. Per artimiausią dešimtmetį pasaulinių rinkų kapitalizacija išaugs 10 kartų, gims naujų verslo ir ekonomikos problemų sprendimo būdų, kurių anksčiau negalėjome ir įsivaizduoti, ir svarbiausia, kad šiuos pokyčius bus galima išnaudoti didinant visų žmonių, visų ūkio subjektų ir valstybių gerovę.
Informacijos ir kompiuterių technologijų galimybės auga eksponentiškai, tuo pačiu mažėjant šių technologijų įsigijimo ir naudojimo kainai, šių dienų ekonomikoje bei versle praktiškai veikia ir pasitvirtina. Plačiąja prasme tai reiškia, kad pasaulinės ekonomikos sąlygos bei verslo modeliai keičiasi vis radikaliau per vis trumpesnį laikotarpį. Tai reiškia, kad įmonės ir net valstybės įžengia į transformacijos laikotarpį, kurį apibrėžia žemiau nurodomos pagrindinės tendencijos. Nedalyvaujantieji šiuose procesuose ilgainiui visiškai išnyks iš pasaulinio ekonomikos žemėlapio.

Temos aktualumas - privatizuotas bei grąžintas nekilnojamasis turtas tapo ne tik daugelio žmonių asmenine nuosavybe, bet ir preke, kurią galima laisvai parduoti ir disponuoti. Interneto panaudojimo šioje srityje galimybė greitai buvo pastebėta veiklių verslininkų. Susikūrus daugybei internetinių svetainių, pirkėjai dabar gali gauti labai didelį informacijos kiekį ne tik apie ieškomą nekilnojamąjį turtą, atlikti jo paiešką bei peržiūrą, bet ir išanalizuoti daugelį su juo susijusių klausimų. Augantis vartotojų kiekis, jų išprusimas ir mobilumas informacijos šaltinių atžvilgiu verčia sparčiau priimti sprendimus.

Šio darbo objektas yra nekilnojamojo turto verslo internetiniai portalai.

Darbo tikslas – apžvelgti nekilnojamojo turto tinklapius, didžiausią dėmesį teikiant portalams, kai kuriuos jų išanalizuoti ir padaryti išvadas.

Darbo atlikimui išsikelti tokie uždaviniai:

1. Apžvelgti nekilnojamojo turto internetinius tinklapius.
2. Kas yra portalas?
3. Išanalizuoti Lietuvos ir užsienio nekilnojamojo turto internetinius portalus.
4. Išsiaiškinti, kodėl kai kurie portalai pralaimi.
5. Pristatyti siūlomą portalų valdymo būdą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-08-25
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai11
Dydis1.5 MB
Autoriusnerijus
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Nekilnojamojo turto portalai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą