Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonės valdymo analizė

Įmonės valdymo analizė

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Teorinė analizė: Organizacijos apibūdinimas, Organizacijų valdymas, Organizacijos aplinkos, Vadybos funkcijos, Organizacijos struktūros, Organizacijos vadovavimas, Vadovavimo stilius. AB "Panevėžio pienas" valdymo analizė: Organizacijos charakteristika, Struktūra, Trumpalaikiai tikslai ir planai, Ilgalaikiai tikslai, Konkurencija, AB "Panevėžio pienas" aplinkos, AB "Panevėžio pienas" SWOT analizė, Valdymo analizės išvados ir pasiūlymai. Darbo pristatymui pateiktos skaidrės (PowerPoint).

Ištrauka

Vadyba – sudėtinga žmonių veikla – užima ypatingą vietą mūsų besikeičiančioje visuomenėje todėl įvairių organizacijų valdymas vis profesionalėja, o jų vadovai ir vadybos specialistai tampa profesionaliais darbuotojais.
Tenka pastebėti, kad šiandien mūsų visuomenėje vyrauja pernelyg supaprastintas požiūris į vadybą, nuvertinti svarbūs žmoniškumo prioritetai. Dažniausiai pateikiama vadybos samprata tenkinaisi primityviu verslo išaukštinimu ir suabsoliutinimu. Gal todėl vadybos mokslas sunkiai skverbiasi į švietimo, sveikatos apsaugos, socialinio darbo ir pan. organizacijas.
Pasaulyje organizacijų vadovais dirba milijonai vyrų ir moterų. Spręsdami kasdien vis naujas užduotis, jie nuolat susiduria su kliūtimis. Tačiau šiandien yra daug būdų šioms kliūtims išspręsti. Norint kad įmonė gerai veiktų, vadovai turėtų žinoti ką jie gamins, kam gamins, kokį kiekį ir tam, kad aplengvinti šias užduotis vadovai turėtų sudaryti gerą ir teisingą įmonės valdymo organizavimą.
Visos organizacijos turi asmenis, atsakingus už tai, kad tikslai būtų pasiekti. Tai – vadovas - asmuo, atsakingas už tai, kad pastangos būtų nukreiptos organizacijos tikslams siekti. Vadovas vienoje organizacijoje gali būti matomas iš geros pusės, kitoje iš blogos, tačiau blogai valdoma organizacija gali iš viso žlugti.
Kiekvienos šiuolaikinės įmonės misija – siekti pelno. Tačiau ji tai turi daryti laikantis ekonomikos principų. Leidinyje "Verslo administravimas ir valdymas" pabrėžiama, kad nuo verslininko iniciatyvos ir pastangų toleravimo bei gerbimo priklauso ir verslininkų verslumas. Verslininkas veikdamas civilizuotoje rinkoje bando suderinti naudos siekimą ir visuomenėje nepatenkinto poreikio tenkinimą. Taip pat teikia sampratą apie įmonę, kaip produkcijos gamintoją ir patarnavimų vykdytoją. Įmonių kuriamos paslaugos bei prekės prisideda prie kiekvieno iš mūsų materialinės padėties gerinimo, įvairesnių ir vis didėjančių poreikių tenkinimo būdų.
Darbo objektas – AB "Panevėžio pienas"
Darbo tikslas – atlikti AB "Panevėžio pienas " organizacijos valdymo analizę.
Uždaviniai:
1. Pagrindinių sąvokų pateikimo analizė;
2. Teorinės medžiagos analizė;
3. Pateikti AB "Panevėžio pienas" charakteristiką;
4. Pateikti "Panevėžio pienas" organizacijos struktūrą;
5. Išanalizuoti AB "Panevėžio pienas" valdymo organizavimą;
6. Atlikti AB ‚Panevėžio pienas" SWOT analizę;
7. Iš gautų rezultatų pateikti išvadas ir rekomendacijas.

Darbo atlikimo metodai:
Literatūros analizė;
Įmonės dokumentų analizė.

Darbo sudėtinės dalys:
Titulinis lapas
Turinys
Įvadas
2. Literatūros teorinės analizės dalis
3. Praktinė (tyrimų) dalis
4. Išvados
Literatūros sąrašas
Priedai
Darbo rezultatų panaudojimo sritys: apibendrinti gautus duomenis, nustatyti įmonės AB ,,Panevėžio pienas‘‘ vietą tarp konkurentų. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis188.88 KB
AutoriusKarolis
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas0
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones valdymo analize [speros.lt].doc
Microsoft PowerPoint pristatymas [speros.lt].ppt
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2005-05-21 IP: 82.135.247.106
    xxx sako

    galejo daugiau pasistengti,nes darbas per daug isplestas

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą